Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Путівка

МІСТЕР БІН НА ВІДПОЧИНКУ (MR. BEAN'S HOLIDAY)

Виробництво: Велика Британія, 2007 рік
Режисер: Стів Бенделак
Жанр: комедія
У ролях: Роуен Еткінсон (на його фоні більше нікого і не видно)
Бюджет: х/з
Збори: 146 млн. $
Прем’єра: 22 березня 2007 року

Є фільми тупі, є мудрі, а є ніякі. І забери з сценарію (сам сценарій очевидно вмістився на листку А4 з двох боків не дуже дрібним шрифтом) нетлінний образ Містера Біна – від стрічки не залишиться навіть мокрого місця. 
 
Зате з містером Біном дивитись в принципі можна. Потрапляння в реанімацію і серцевих нападів від сміху не обіцяю, але мила посмішка – адекватна відповідь на все нові кривляння Роуена Еткінсона. Звичайно тим, кого від Біна нудить (а є й такі) дивитись історію його вакацій не рекомендується.
 
Доля усміхається недотепі: містер Бін виграє путівку в Канни, на міжгалактично відомий кінофестиваль. Аби підкреслити кіномісію – Біна комплектують ще й відеокамерою, на яку він зніматиме фільм про свої пригоди. (Відеокамера, вочевидь, укомплектована терабайтним вінчестером і аналогічним акумулятором, який заряджався за весь фільм лише раз).
 
Оскільки – і в цьому ніхто й не сумнівався – з Біном починаються негаразди з першої хвилини подорожі, бідоласі доведеться проявити максимум винахідливості. Компанію в дорозі йому складе син російського режисера Степан, який не без допомоги Біна відстав від потягу, де їхав його батько.
Доволі влучним став епізод про перегляд чергового культового фільму, під час якого весь зал, окрім режисера, дружно позіхав. Зате дуже скоро Біну вдалося перервати ту нудьгу і вивести на великий екран свою кіноепопею.
 
Отже, якщо коротко – на любителя.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment