Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Тріщина

ЛЮБОВЬ-МОРКОВЬ

Виробництво: Росія, 2007 рік
Режисер: Олександр Стріженов
Жанр: комедія
У ролях: Крістіна Орбакайте, Гоша Куценко, Євген Стичкін, Михайло Козаков, Андрій Ургант, Валдіс Пельш, Андрій Краско
Бюджет: 3 млн. $
Збори: 11,4 млн. $
Прем’єра: 6 березня 2007 року

Подружнє життя Марини і Андрія Голубєвих дало тріщину. Для того, щоб показати, як жилося без тріщини, пару перших кадрів показують наших героїв під час весілля. А з тріщиною буквально в наступному кадрі героям погано.
Андрій (Гоша Куценко) десь уночі з’являється вдома  навіть і не так щоби напідпитку, але все-рівно пізно. Ображена дружина (Крістіна Орбакайте) самотньо плаче на  кухні і влаштовує Андрію не так щоби скандал, але звичайну істерику на тему скільки це може тривати і я так більше не можу.
 
На щастя героїв, саме в цю секунду їх чергової чвари на екрані телевізора передбачливий лікар Коган (Михайло Козаков) рекламує свої унікальні методи повернення сімейної гармонії. Спостережливий Андрій негайно хапається за цю ідею і вже наперед плаксивим голосом пропонує Марині останній шанс.
Аби не відволікати і не витрачати гроші спонсорів, сцена тріщини, себто передісторії займає в стрічці мінімум екранного часу. Ну а далі класична за сюжетом історія нас поміняли тілами. Лікарю Когану якимось дивом це вдається, причому не тільки тіла, але й навіть нічну сорочку, яку він телепатично вдягає на Андрія. Тут-то і починається власне комедія, бо за режисерською задумкою навіть сам вигляд лисого Гоші в нічнушці дуже і дуже смішний.
 
Кажуть що під час зйомок кожну сцену герої програвали за свого партнера, ну а потім повторювали вже за себе. Видно чи то фігово грали, чи то лажово повторювали. Бо Гоша більш схожий не на Крістіну, а на манерного Гея, яким його, між іншим, дехто за фільмом і вважає. Ну а Крістіні також для створення образу лисого няньки явно мало почісувати себе в паху і говорити басом.
Для підсилення гумористичного ефекту перевтілення, Орбакайте напівбасом замовляє в ресторані купу їжі і водку, а Гоша – салатік без олії і коктейль. Ха-ха-ха. А прикол того, що, мовляв, не дам самого себе зґвалтувати (коли Андрій в тілі Марини зачіпається до неї в ліжку) – просто умора. Зал лежить.
 
Так про сюжет. Андрій працює адвокатом, причому крутим. Марина – мистецтвознавцем. Андрію адвокатська компанія доручає важливу і грошовиту справу: представлення інтересів дружини мільйонера Фелікса Корогородського (Андрій Краско) в їх шлюборозлучному процесі. А Марина має супроводжувати і презентувати картину Шагала, яку купив той же Корогородський.
Для тих глядачів, яким все ще не смішно – в допомогу діє банда потішних жуликів на чолі з ідейним гангстером Карло (Євген Стичнік). Банда весь фільм полюватиме на Шагала, як ви здогадуєтесь дарма.
 
Ну і те, що перевтілення (в буквальному сенсі цього слова) допоможе врятувати кохання Марини і Андрія глядач не сумнівається ні секунди. Благо, запорукою цьому є десятки аналогічних стрічок. Хоча б класична Чумова п’ятниця з Джемі Лі Кертіс. З тою хіба різницею, що Любові до П’ятниці як П’ятачку до Вінні-Пуха. Така, одним словом, «морковь».
Як правило, наприкінці рецензії додають пару слів про «чарівну музику». Не буду оригінальним. «Фантастичний саундтрек від Аркадія Укупника без сумніву вигідно вирізняє цей шедевр з-поміж різного голлівудського гімна». Вірите?
 

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments