Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Дуель

РЯТІВНИК (GUARDIAN, THE)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Ендрю Девіс
Жанр: драма з пригодами
У ролях: Кевін Костнер, Ештон Катчер, Села Ворд
Бюджет: х/з
Збори: 55 млн. $
Прем’єра: 28 вересня 2006 року

Ох вже ця молодь. Витрачаєш на них найкращі роки свого життя, вкладаєш в них душу, тримаєш їх годинами в крижаному басейні, тлумиш їх по чайнику й по печінці, вимордовуєш багатокілометровими кросами, а вони – молодь – не цінують твою батьківську турботу.
 
Всім же відомо, що твій найкращий друг – це тупий маніакальний садист сержант, смерть якого за роки учебки ти уявляєш собі яскраво і феєрично. При цьому в кінці виявиться, що цей сержант насправді добрий і мрійливий. Що його син загинув в автокатастрофі разом з його, сержанта, дружиною, тещею, тестем, троюрідною бабцею і вчителькою з малювання. І що після тривалого запою сержант вирішив присвятити усього себе (спочатку він, звичайно цього не хотів, але друзі настояли) справі виховання молоді.
 
От того, щоб ви не виросли ботаніками, сержант вас і дрочить з ранку до ночі. Чим власне і займався після своєї персональної життєвої трагедії герої Кевіна Костнера рятівник Бен Рендел. Його візаві, а відповідно – жертвою стає самовпевнений молодик Джейк Фішер (Ештон Катчер, той, що Ефект метелика). Дуель Бена і Джейка, як ви здогадуєтесь, переросте потім в дружбу. Ну і закінчиться вона, можете навіть не сумніватись, жертвою старшого товариша в ім’я життя товариша молодшого.
 
Як і належить подібним стрічкам, глядач залишається переконаним, що професія рятівника берегової охорони – наймужніша. І що ці хоробрі хлопці щодня ризикують власним життям, при чому за копійки зарплатні.
 
Стрічка повністю відповідає жанру, і попри банальності не залишить прихильників подібних картин розчарованими. Не забудьте, що режисер Ендрю Девіс зняв такі класичні фільми, як Людина, що біжить з Шварценеґґером чи В осаді з Сіґалом. Та й Костнер ще не на пенсії.
 
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments