Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Бяка-барабака

ДІВЧИНА З ВОДИ (LADY IN THE WATER)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Найт Шьямалан
Жанр: фентезійна фігня
У ролях: Пол Джаматі, Джефрі Райт, Брайс Далас Говард
Бюджет: 70 млн. $
Збори: 72 млн. $
Прем’єра: 20 липня 2006 року

В житті доглядача житлового комплексу Кливленда Хіпа значні зміни. Він з тутешньої каналізації витягнув руду кралю на ім’я Сторі. Дівчина ще зовсім юна, але вже попри вік гонить цілком по-дорослому. Виявляється, вона – казкова принцеса, на яку полюють різні чудовиська, тим самим змушуючи до каналізаційного життя.
 
Дівчина загажувала басейн, що розташований на подвір’ї кондомініума. А Кливленд  її на цьому і попалив. Та як виявилось, Сторі не винна – адже під басейном розташувались казкові підземелля. З яких дівчина періодично виповзала на травичку розім’яти кісточки.
 
В стрічці взагалі трави чимало – вона буквально колоситься навколо кондомініума, підштовхуючи поступово глядача до думки, що травичка дуже навіть не проста. В цих зелених хащах бродить волохата бяка доволі противна на вигляд, що кидається на найбільш вгашених чи то пак вразливих мешканців, а потім знову розчиняється у темряві.
 
Найбільше шугається волохатої бяки руда Сторі. Зрештою, вона взагалі всього шугається, тим самим заряджаючи глядача атмосферою містики і страху. Напевне це так є за задумом режисера. Та прочитавши численні відгуки (щоб бути об’єктивнішим) я переконався, що крім режисера атмосферою містики не зарядився ніхто.
При тому всьому, головний герой грає настільки напружено, що Станіславський з Неміровичем-Данченком були б точно задоволені. Здається, Пол Джаматі (який так само переконливо зіграв інспектора Уля в Ілюзионісті) був єдиним, хто серйозно поставився до режисерського задуму Найта Шьямалана. Замість Джаматі мав бути Кевін Костнер (бідолаха), але щось там не склалося. 
 
Цю милу наркоманську історію Шьямалан написав власноруч і ніби-то випробовував на власних дітей (бідолахи). А щоб добити публіку, витратив на Дівчину 70 мільйонів доларів. Дивлячись на екран здається, що усі ці мільйони зжерла зелена кудлата бяка.
p.s. З прикольного в фільмі хіба історія про пацана, який щоб показати всім відчутний прогрес культуризму, увесь час качав свою праву руку. Тож уцілому він виглядав як ілюстрація юнацького сексуального голоду.

Скачать бизнес план мебельного магазина. Бизнес-план обувного магазина скачать бесплатно.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments