Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Ефект бегемота

ДЕЖА ВЮ (DEJA VU)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Тоні Скот
Жанр: фантастичний бойовик
У ролях: Дензел Вашингтон, Вел Кілмер, Джеймс Кевізел, Паула Паттон
Бюджет: 75 млн. $
Збори: 97 млн. $
Прем’єра: 20 листопада 2006 року

Гімно. В принципі, цим можна було і обмежитись, але оскільки містер Брут на відміну від авторів цього «шедевру», звик ставитись до своєї роботи відповідально, все ж напишу ще кілька речень.
 
Розслідуючи обставини вибуху на ново орлеанському паромі, під час якого загинуло до півтисячі людей, агент ФБР Даг Карлін помічає деякі обставини, які не мають логічного пояснення. Таке враження, що комусь все було відомо ще до трагедії, але де цей хтось? А головне, навіщо комусь підкидати на місце подій тіло темношкірої дівчини.
З’ясувати реальні обставини справи допомагає найсучасніше обладнання для відеоспостереження. І, як і все найсучасніше обладнання, це має свої глюки. Ним можна подивитись у минуле, і навіть крізь стіни вивчати як поки жива дівчина мається в душі, але – оце я не дуже зрозумів – чи то не можна записати, чи то ще раз прокрутити.
 
Мало того, через дикий жарт невідомого винахідника, переглянути можна все тільки з сувом на чотири дні. Чому це означало те, що не можна переглянути сам момент вибуху – теж не ясно. Як лохи, агенти ФБР дивляться чуже життя, як в шоу за склом, але зробити нічого не можуть.
Серед обслуговуючого персоналу знаходиться ще однин псих, який придумав як не тільки дивитись, але й переміщуватись у минуле. Це можна зробити тільки в трусах, тож Даг Карлінг саме в такому вигляді потрапляє в... операційну з написом «прошу оживити» маркером на грудях.
 
Лікарям, що щойно різали хворого, як виявилось пофіг звідки взявся новий пацієнт, і вони негайно кидаються виконувати вказівки маркера. Так Даг опиняється за пару годин до вибуху і готовий врятувати як паром, так і його темношкіру панянку, за якою, після споглядання в душі, Даг вирішив трішки приударити. Ну а потім починається така фігня, що навіть і переказувати не смішно.
 
І в це все вляпались Дензел Вашингтон (ай-ай, я так любив з ним всі фільми, аж від першого побаченого Падшого – не знаю як правильно українською перекласти), Вел Кілмер (герой чи не найкращої в світовому кіно комедії Цілком таємно), Джеймс Кевізел (Ісус в Христових пристрастях Гібсона). Ну і, власне, Тоні Скот (Доміно, Ворог держави). Фе. Соромно, панове.
І не виправдовує це дійство навіть те, що заради реалістичності купу епізодів знімали в реальному часі. І те, що використовувати найсучасніше військове обладнання. І те, що залучались консультанти з Бюро по алкоголю, тютюну та вогнепальній зброї. Ніяким алкоголем це не залити. Якесь і правда дежа вю.

Европейская биржа nyse как все началось. Фондовые биржа amex nyse.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments