Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Ніч без матюків

НІЧ В МУЗЕЇ (NIGHT AT THE MUSEUM)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Шон Леві
Жанр: сімейна комедія
У ролях: Бен Стілер, Робін Вільямс, Карла Ґуджино
Бюджет: х/з
Збори: 416 млн. $
Прем’єра: 21 грудня 2006 року

Лері Дейлі – типовий невдаха. По-перше, він ніяк не може знайти собі роботу по душі і списує все на те що його єдиний, але геніальний винахід вкрали конкуренти. А по-друге, його грає професіонал в номінації невдах Бен Стілер (Знайомство з батьками або Дюплекс).
 
Сувора пані з установи по працевлаштуванню з жалем в голосі пропонує Лері єдину підходящу для нього вакансію – нічного сторожа в природничому музеї. Виявляється, керівництво музею з огляду на його жалюгідне фінансове становище, вимушене скоротити три посади доглядачів і замінити на одну, яку й посідає Лері.
 
Пачка інструкцій, ключі на шнурочку і ліхтарик на поясі – Лері приступив до роботи. І де йому, бідоласі, знати, що музей вночі разюче відрізняється від музею вдень. Що старовинний артефакт оживляє експонати. І що далі він всю ніч гасатиме залами, ховаючись від динозаврів, первісних людей, римських легіонерів та іншої муміфікованої живності.
 
Фільм цілком в дусі повністю аналогічних Затурі і Джуманджи. Навіть Робін Вільямс тут як тут. На довісок сценарій доукомплектований нескладною мораллю, так що сімейний перегляд – це якраз те, чого це кіно варте.
І нехай зубоскалять прихильники високого кіномистецтва, але Ніч в музеї – фільм, яких дуже бракує, наприклад, на наших залитих кров’ю і забитих матюками екранах. Повірте, оскільки Ніч я дивився одразу після третьої Пили, контраст був колосальним. Ну а те, що спецефекти зараз навчились робити просто фантастичними за якістю і натуралізмом – так це стрічці пішло тільки на користь.
 

Когда вам срочно нужно разработать сайт. Интернет-магазин - лучший вариант.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment