Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Ножки Буша

СМЕРТЬ ПРЕЗИДЕНТА (DEATH OF A PRESIDENT)

Виробництво: Велика Британія, 2006 рік
Режисер: Гебріел Рендж
Жанр: футуристична драма
Бюджет: 2 млн. $
Збори: 0,5 млн. $
Прем’єра: 10 вересня 2006 року

В жовтні 2007 року президент США Джордж Буш здійснює робочу поїздку до Чикаго. Зустріч з тутешньою бізнес-елітою і активістами республіканської партії проходить на тлі нечуваних антивоєнних протестів. Тисячі маніфестантів несуть плакати на яких таврують «вбивцю-Буша». Хай би здох, - десь так коротко можна викласти зміст більшості закликів.
 
А по завершенню зустрічі Буша вбивають. Оперативні заходи дозволяють схопити підозрюваного у вбивстві сірійця Джамаля Абу-Закрі. Та чи є він реальним вбивцею? А може ці події є лише приводом для подальшого обмеження прав і свобод громадян США?
 
Фільм знятий в стилі документалістики BBC. Учасники подій по черзі перед камерою згадують ті події, на їх обличчях то запал, то щирий жаль. Президент – унікальна людина, коли він спілкується, коли дивиться вам в очі – для нього крім вас нікого не існує в цілому світі, – згадує помічниця про Буша-молодшого, і посмішка стає сумною-сумною. Настільки, що не полишає враження, що Джорджа Буша і насправді грохнули терористи.
 
В фільмі присутні цілком реальні Буш, Чейні, вони ходять, спілкуються, вписуються в сюжет, а Дік Чейні, після смерті президента уже в якості нового американського очільника читає настільки сумну промову, що навіть в Задорнова мало б стиснутись серце від співчуття.
 
І взагалі, знімали цю стрічку зовсім не антиамериканські жартівники-садисти, котрі мріють, щоб від Буша залишились ріжки та ніжки, а доволі пробушевські налаштовані автори. Мовляв, це тільки на словах ви прагнете крові Буша і кричите ату. А коли б його і насправді вбили, то всі згадали б, що і він – проста людина. І не факт, що його смерть не принесе більші нещастя, ніж його життя.
Залишається влаштувати колективні перегляди цього кіна в офісі Аль-Каїди.

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments