Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Ефект з носа

ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА 2 (BUTTERFLY EFFECT 2, THE)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Джон Леонетті
Жанр: ремейкнуте фуфло
У ролях: Ерік Лівлі, Еріка Дюранс
Бюджет: х/з
Збори: х/з
Прем’єра: 10 жовтня 2006 року

Ну що я можу сказати. Навіть якби з носа головного героя капав мед, це б ніяк не підсолодило фуфла, що зветься Ефект метелика 2. Той випадок, коли сіквел є не просто жалюгідною пародією, а блідою тінню з аналогічною назвою, музикою і парою подібних сюжетних моментів.
 
Спільного з першим фільмом небагато. Тільки сам факт припадочності головного героя і ефект, який дають ці припадки.  Після того, як в житті героїв стається щось нехороше, їх починає ковбасити, з носа цівкає кров і навколишня реальність стає іншою. Біда лише в тому, що в сіквелі підзабули, що то власне за ефект метелика. Тому нового прибацаного персонажа – звати його, до речі, Нік Ларсон (Ерік Лівлі) – ковбасить просто так, по приколу. І не без вигоди для себе та шкоди для оточуючих. На відміну від Евана з першого Метелика, Ніка найбільше турбує власна доля, а не доля друзів.
 
Очевидно, аби компенсувати випираючу ублюдочність стрічки, її автори щедро заліпили сценарні дірки еротичними сценами. На жаль, навіть це не підвищує естетичну вартість фільму, що балансує між виставою алчевського районного будинку культури і серіалом Моя прекрасна няня.
 
Найсумніше те, що для дуже багатьох глядачів, справжніх фанатів першого Метелика, сіквел став справжнім шоком. А особисто в мене переглянутий до половини фільм лежав з жовтня. Все якось не вірилось, що після відносно тривалої паузи (перший фільм вийшов в 2004 році), автори зуміють настільки спаплюжити ідею стрічки. Очевидно, ідею сіквела вони виколупали саме з носа.
 

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment