Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Правдивий монстр

ДІМ-МОНСТР (MONSTER HOUSE)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Джил Кенан
Жанр: пригодницький мультфільм
Бюджет: 75 млн. $
Збори: 134 млн. $
Прем’єра: 15 червня 2006 року

Тінейджер на прізвисько Діджей остаточно переконується, що сусідська хата – чудовисько, що харчується випадковими перехожими. Він і раніше побоювався цього загадкового будинку і його ненормального господаря, котрий брутально відбирав в дітей їх іграшки, якщо хтось з них опинявся поблизу. Ну а після тривалих спостережень за всіма шпигунськими правилами Діджею стало все ясно.
 
Він пробує поділитись цією неймовірною новиною з кимось з дорослих, і навіть з поліцією, але де там їм зрозуміти і повірити. Зате дім отримав свіжу поживу, причому поліцейських зжер разом з машиною. Звісно, що хлопцю з двома друзями вдається розгадати таємницю будинку-монстра, але для цього їм доведеться пережити неслабі випробування.
 
Мало того, що розв’язка напівдетективної стрічки м’яко кажучи нестандартна, так ще й сам мультфільм далеко не Чіп і Дейл. Це цілком адекватна стрічка з чудовими діалогами. Чудовими, бо живими. Я не знаю, наскільки вдалий оригінал, але дубльований варіант просто фонтанує влучними фразами персонажів.
 
Та й взагалі – навіть важко сказати, чи на дітей розрахований цей мультфільм. Він і живий, і правдивий (ну якщо не рахувати власне монстра). Від прищів до перших поцілунків по-справжньому. Одним словом, навіть не дивно, що при чималенькому немультяшному бюджеті стрічка цілком окупилась.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments