Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Істина десь там

ІЛЮЗІОНІСТ (THE ILLUSIONIST)

Виробництво: США, Чехія, 2006 рік
Режисер: Ніл Бюргер
Жанр: мелодраматичний детектив
У ролях: Едвард Нортон, Пол Джаманті, Джесіка Біл, Руфус Сьюел
Бюджет: $16,5 млн.
Збори: $18 млн.
Прем’єра: 27 квітня 2006 року

Відень, кава, вальс, цісар, Бельведер і… загадковий ілюзіоніст. Що з того, що про нього говорять правда, а що – лише вигадка, ілюзія? Наприклад, кажуть, що дар йому передав ще в дитинстві чаклун-мандрівник. Передав – і розчинився, разом з деревом, під яким той сидів.
 
На концерти Ейзенхайма публіка валить, як на Кашпіровського. Ще б пак – це не концерти, це вистави, це шоу. Це сеанси масового гіпнозу, які в комплекті з загадковою репутацією створюють в одному флаконі аромат настільки вишуканий, що за нього варто заплатити.
 
Слава ілюзіоніста примушує крон-принца Леопольда (Руфус Сьюел) запросити Ейзенхайма на віп-вечірку для віденської цісарської родини. Для нього це слушна нагода продемонструвати усім своїм родичам і потенційним підданим (ж бо крон-принц це спадкоємець імперського престолу) неабиякий розум і волю до викриття усіх, хто хоче його обдурити. В змаганні інтелектів є й арбітр – інспектор Уль (Пол Джаматі), котрий не тільки вірний служака, але й вдячний глядач.
 
Два чоловіки – одна жінка. Пихатий крон-принц має намір одружитись на герцогині Софі (Джесіка Біл). Так би і було, якби Софі та Ейзенхейм не були друзями дитинства, давно розлученими, причому якраз в тому віці, коли дружба переростає в щось більше. Для герцогині вибір непоганий: популярний і тепер вже багатий ілюзіоніст або спадкоємець цісаря. От лише навряд чи Леопольд буде знідний відпустити на волю свою наречену. Та ще й до кого? До цього нахаби і шарлатана!
 
І от Софі знаходять мертвою. Крок за кроком інспектор Уль йде до істини. Як це йому дається, коли все очевиднішою стає вина Леопольда. Мати такого боржника, а отже – посади і статки, або чесно виконати свій обов’язок, як цього вимагає накручувана Ейзенхаймом громадськість? А головне, де правда, а де лише ілюзія?
 
Романтично-містичний детективний сюжет доповнюється чудовою музикою Філіпа Гласа. Тож ця ода коханню не залишить байдужим жодне, навіть зацвіле серце. Але якщо навіть ви зроблені з мармуру, то професійна гра Едварда Нортона (Бійцівський клуб, Червоний дракон) і режисура Ніла Бюргера заставить плескати навіть холодні статуї.Что посмотреть?

посмотри какие есть проститутки одессы
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments