?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Загальна вартість робіт становить біля 5400 тис. грн. Дольова участь мешканців склала 1600 тис. грн., що сплачуються рівними частками упродовж терміну від кількох місяців до року, одночасно з поточними платежами за утримання будинку.

утеплення фасаду, Миколайчука 17в_4

Станом на 15 жовтня завершені або перебувають на завершальній стадії 110 об’єктів. Зокрема, цьогоріч на умовах співфінансування відремонтовано 25 дахів, 34 під’їзди, у 30 будинках були реконструйовані підвальні розгалуження інженерних мереж, шість будинків утеплено. Крім того, в десяти будинках проведено реконструкцію електричних мереж.

У переліку капітальних робіт – будинки по вул. Петлюри, 1, Сухомлинського, 4/1, Мазепи, 173/3, Мазепи, 167/5, Набережній, 32. Лише за участі співвласників цього року вдалося розв’язати багаторічні проблеми комфорту та безпеки проживання у згаданих будинках.

Бюджетне фінансування робіт проведене через внески до статутного фонду КП «Єдиний розрахунковий центр». Оцінка кошторисів виконувалась ДП «Укрдержбудекспертиза». Всі роботи приймаються за участі мешканців, з відповідним технічним наглядом. Фотозвіти про виконане публікуються на сайті domivka.if.ua.

Без залучення коштів громадян виконати такий обсяг робіт було б неможливим. Скажімо, минулого року бюджетні витрати на аналогічні ремонтні роботи склали лише 2700 тис. грн.

«Втім, мешканці так званого комунального фонду неоднозначно сприйняли такі новації, тож реалізація програми потребувала чималих зусиль з боку наших працівників, – коментує перші підсумки директор ЄРЦ Вадим Войтик. – І кошториси, і підрядні організації часом викликали недовіру та вимагали додаткових уточнень. Іноді власники пропонували своїх підрядників – ми йшли на це.

І соціологічне опитування, і реальна підтримка заходів із виконання програми не підтвердили окремі скептичні прогнози. Люди готові фінансувати поліпшення своєї власності, якщо такі речі відбуваються прозоро та під контролем самих громадян», – наголосив Вадим Войтик.

За наявності відповідної фінансової підтримки з боку міського бюджету програма буде продовжена і у наступному році. При цьому ймовірними пріоритетами стануть дахи та будинкові інженерні мережі.

«Вже формується попередній план робіт на 2013 рік. Цього року ми відчували певний дефіцит підрядних організацій. Сподіваюсь тепер, коли програма показала свою дієвість, значно більше потенційних виконавців запропонують громаді свої послуги. Це дозволить створити ринкове, конкурентне середовище, знизити вартість робіт та підвищити їх якість», – переконує директор ЄРЦ.

Як відомо, відповідно до положення про порядок проведення поточних і капітальних ремонтів у 2012 році такі роботи проводяться з неодмінним залученням коштів власників. Попередній план робіт був оприлюднений в січні поточного року.

Прес-служба КП «ЄРЦ»

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek