Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Море крові

СПУСК (THE DESCENT)

Виробництво: Велика Британія, 2005 рік
Режисер: Ніл Маршал
Жанр: жахи
У ролях: Шона МакДональд, Леслі Сімпсон
Бюджет: £3,5 млн.
Збори: $44 млн.
Прем’єра: 11 березня 2005 року

…А було не лізти. Так я вже починав, коли писав про перший український фільм жахів Штольня. Так почну і цього разу, бо ноги стрічки Спуск ростуть звідти ж. Шестеро міцних і фактурних дівчат спершу гарно квасять в заміській хатиночці, а потім вирішують розвіятись в печері.
 
В кожної, напевне, за плечима своя історія, скоріше за все на тему всі мужики – сволота. Але формат і бюджет кіна не дозволив розкрити цю думку, окрім веселенької передісторії однієї з дівчат. Пришита вона чорними нитками, але з першої секунди дають зрозуміти, що крові буде багато. Та й героїні потрібно від чогось страждати, окрім чисто фізичних страждань, котрі ще по переду.
 
Так ось, шестеро дівчат без хлопців хвацько забиваючи кілки у стіни, спускаються на глибину. Весело, з жартами, повзаючи діркоподібними лазами, панянки опиняються у чималенькому гроті. Вхід у який – ну ви здогадуєтесь – завалюється якраз за останньою з гостей. Горе-спеліологам нічого не залишається, як шукати інший вихід з печерної системи.
 
Біда не приходить сама, тож, аби глядачеві було веселіше, одна з дівчат ламає собі ногу. Та навіть це все квіточки. Бо в темряві дівчата не самотні. Компанію їм складуть симпатичні голомозі створіння, що сплутають наших сучасниць з бізнес-ланчем. – Якщо вона так волатиме і далі, то всі ці уроди збіжуться до неї, – переживає одна з героїнь. – Головне, аби не до нас, – відповідає їх подруга.

 
Ну що вам сказати… Море крові. Її настільки багато, що навіть печерні гроти заповнені якоюсь кривавою багнюкою. Криваві фонтанчики, водоспадики, струмочки і річечки проливаються на глядача червоненькими потоками. Хрустіння ноги, яку подруга наживо вправляє для того, аби власниця ноги прошкутильгала ще хвилин з десять, доповнює відеоряд звуковим.
При невеличкому бюджеті стрічка зібрали цілком гідні гроші, тож лякайтеся на здоров’я. Мало не забув. Гасло картини: Ви не боїтеся темряви? Ви будете її боятись!.
 
 

UA TOP Bloggers 
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments