Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Кілери також плачуть

АДРЕНАЛІН (CRANK)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Марк Невелдайн, Браян Тейлор
Жанр: кримінальний екшен
У ролях: Джейсон Стетхем, Емі Смарт
Бюджет: $12 млн.
Збори: $35 млн.
Прем’єра: 31 серпня 2006 року

Взагалі-то Чев Челіос не дуже гарна людина. Своїй дівчині він каже, що мало не . Але тільки справжня блондинка може в таке повірити з огляду на харизматичну зовнішність Чева. Насправді він кілер.
Кілером працювати важко. І скільки знято стрічок про їх понаднормовану працю, психічні розлади, відсутність пенсійного забезпечення, страхування від нещасних випадків. Та що казати – навіть хвалені західні стандарти не сприяють здійсненню підприємницької діяльності в цій сфері. Що вже казати про Україну, яка на цьому шляху робить лише перші кроки?
Так от, Чев вирішив зав’язати з тріпанням нервів і зайнятись чимось простішим. Це своє рішення він підкріплює невиконанням чергового замовлення. Коза ностра, що патронує Чеву, оплатила його послуги з зачистки боса якудзи. Але кілер збивається з тої теми і вже подумки гріється на відпочинку з коханою під боком і з душевним спокоєм під серцем.
 
І було ж такому статись, що якраз після такого благородного вчинку колеги ніби як вбитого мафіозо дають Чеву по голові та вколюють йому якусь китайську гидоту. Та гидота за годину-другу має доконати жертву, так що йому залишається хіба сходити на сповідь та до нотаріуса.
Після нетривалої відключки екс-кілеру усе це люб’язно повідомляє з екрану плазмової панелі інший якудзянин. Навіщо було так мучитись замість того, аби трішки сильніше задіяти біту стане ясно згодом, хоч не сказав би, що аж дуже ясно. З іншого боку, цю якудзу хіба розумом осягнеш?
 
Не осягнув і Чев, тож розколотив оту дорожезну плазму об стіну, трястя ту всю якудзу і ностру та усіх їх родичів. І тільки-но планував телефоном домовлятись про сповідь, як відчув замість очікуваних симптомів неминучого кінця – енергію і бадьорість. Ніби замість наркотику мафія вколола йому якусь Активію.
 
В такому-от стані, він вирішує надавати своїм вбивцям по пиці, для чого їх спочатку треба знайти. Впадаючи періодично в кому, Чев з’ясовує, що ота гидота нейтралізується адреналіном, який його тренований систематичними вбивствами організм навчився виробляти як за годинником.
 
Своє мотання містом Чев супроводжує вбивствами, бійками, відрубуванням кінцівок, статевим актом в центрі чайна-тауна, випаданням з гелікоптера і в такому дусі. Тож це ще питання, в кого адреналіну виробляється більше – в головного героя чи глядачів.
Варто врахувати той факт, що Чева грає Джейсон Стетхем, послужний список якого складають стрічки Костолом, Перевізник, Великий куш, Хаос, Револьвер і безсмертні Карти, гроші й два стволи, образ лисуватого неголеного бандюка відіграє на автопілоті. Філігранно і з заносами, як ас на підпитку. Його кохану грає Емі Смарт (Зоряний десант, Просто друзі і Ефект метелика – особливо сильний її фільм).
 
 
Ну а все решта – драйв, що вигідно підсмажений модними стоп-планами, чудовим музичним супроводом і безподобним танцем Чева стоячи на мотоциклі. Чим це все закінчиться не розкажу, бо в цьому також задумка авторів фільму, які за відносно невеликі гроші створили більше ніж достойний екшен.
 

vw golf ростов-на-дону
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments