Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Бабовщина

ДИЯВОЛ НОСИТЬ PRADA (DEVIL WEARS PRADA, THE)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Девід Франкель
Жанр: мелодрама
У ролях: Меріл Стріп, Ен Хетевей, Емілі Блант, Стенлі Туччі
Бюджет: $35 млн.
Збори: $132 млн.
Прем’єра: 29 червня 2006 року

Чого провінційна дівчинка Андреа (Ен Хетевей) припхалась влаштовуватись на роботу в популярний жіночий журнал – не відомо. З іншого боку, Андреа виправдовує те, що вона абсолютно не цікавилась світом моди, що автори стрічки доводять у перевірений роками спосіб – бабусиною кофточкою, яку Андреа вдягає замість чогось від кутюр.
 
Порядки в модному журналі Міранди Прістлі Runway можна назвати одним словом – бабовщина. Ще до співбесіди Андреа з подивом, а потім і жахом помічає, як цілком мирний офіс за пару секунд перетворюється на казарму завдяки появі Міранди . І вже внутрішній голос Андреа ніби й волає – тікай, люба, звідси поки не пізно. Та таки пізно. Досвідчений погляд Міранди (Меріл Стріп) бачить в селючці потенції.
 
Так Андреа стає другим ад’ютантом Її Превосходительства. Перший ад’ютант (Емілі Блант) давно продала душу і тепер живе хіба що мрією майбутньої поїздки в Париж на головну модну тусовку року.  Андреа стрімголов намагається виконувати усі захцянки Міранди, гасаючи з ранку до ночі. І взагалі дуже скоро починає спати з мобілкою замість бойфренда, з яким через таку дурну роботу в неї остаточно псуються стосунки.
Гламурна солдафонша, напевне в рамках отої-таки бабовщини, замість того, аби придбати гарний кавовий апарат, ганяє своїх асистенток за кавою до найближчого фаст-фуду. Ну і так далі.
 
Кажуть, що всі ці самодурства автор книжки, за яким поставлена стрічка списала з провідного американського журналу Vogue. Ніби як Лоурен Вайсбергер настільки була шокована тамтешніми порядками, що хутко демобілізувалась і вродила свій бестселер.
Героїня поступово врубалась в оцей луївітоногучікелвінокляйний світ, тож бабусина кофта дуже швидко була згодована молі, а Андреа почала вишивати в найсучасніших прикидах. Що, чесно кажучи, не додало їй щастя. Мало того, як виявилось весь цей палісадник гламуру є банкою з павуками, де поїдання одне одного – нормальний природній процес. 
 
Сама ж Міранда в побуті виявляється – як і слід було чекати – ранимою і беззахисною, а по життю ще й одинокою.
Завершується ця історія також цілком прогнозовано. Андреа посилає всю цю братію, міняє мобілку назад на бойфренда і замість зіркового повертається до звичайного журналістського життя. От тільки кофту від молі врятувати не вдалось, через що дівчина продовжила носити оту всю праду.  Як це може і не противно.
 UA TOP Bloggers 
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments