Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Море по коліно

МІСІЯ НЕВИКОНУВАНА ІІІ (MISSION: IMPOSSIBLE III)

Виробництво: США,  2006 рік
Режисер: Джефрі Абрамс
Жанр: бойовик
У ролях: Том Круз, Філіп Сеймур Хофман, Мішель Монахен, Вінґ Реймз
Бюджет: $150 млн.
Збори: $262 млн.
Прем’єра: 24 квітня 2006 року

На жаль, не мав щастя провести час за переглядом невиконуваних місій 1 і 2. Але не сумніваюсь, що плюс-мінус в тому ж дусі знято і третій фільм. Знято, до речі, видовищно і цілком гідно. Що й не дивно з таким-то бюджетом. Ясно, що жанр екшен – це вам не яка-небудь Анна Кареніна, але тупі стрілялки-доганялки зараз не в моді. 
 
В моді зараз доганялки інтелектуальні. Щоб гасати, літати, плавати, стрибати і повзати планетою з науково обґрунтованою метою. Наприклад, в пошуках чаші Грааля. Ну або капітана Ґранта.
 
Ясно, що має бути головний злодій – безжалісний, і холоднокровний. Що в нього булькає в голові відомо тільки господу Богу, та й то, якщо Бог скористається комп’ютерним томографом. Тому злодій винищує людство поодинці і оптом, веде довгі теревені з головним героєм, викрадає найдорожче, що є в головного героя – коханого песика, кохану чашку чи просто кохану. Одним словом, веде себе цілком асоціально і не заслуговує навіть на гарантованого державою адвоката.
 
У свою чергу в героя повинні бути вірні, але періодично зрадливі друзі, а також любима робота. Суворий шеф, само собою бажає герою добра, але така вже його доля – він готовий власною кров’ю розмальовувати червоні смужки на національному прапорі. Тому коли на шалях опиняється життя героя і честь держави, герою допомогти може хіба що диво. Та нате він і герой, що йому море по коліно!
 
Власне приблизно такий сюжет і цієї місії, яку Ітан Хант (Том Круз) традиційно виконує попри її невиконуваність. Знайти Грааль, який в цій стрічці має назву кроляча лапка (що то таке так і не ясно), врятувати кохану, замочити в сортирі злодія (Філіп Сеймур Хофман). І все це з використанням найсучаснішої техніки, що навіть на око підвищує вартість місії до такого рівня, що задумуєшся – а може б то замість пошуків чашки він купив собі нову?
 
Для гостроти вражень злодійська морда вживлює в голови жертв манюсенькі бомбочки на пару кілотонн, знешкодити які можна лише запхавши пальці до розетки. Приблизно у такий спосіб Том Круз рятується під кінець місії, а потім потрапляє в обійми коханої (не кружки). Кохана (Мішель Монахен) – само собою - була свято переконана, що Круз продає морозиво біля супермаркету, тож як мінімум була здивована, прийшовши до тями в Шанхаї. Але кохання – сильна штука, тож замість того, аби вмазати Крузу по мордасам, люба активно цікавиться справами національної безпеки і вже готова ставати милому бойовою подругою. Не жінка – золото.
 http://konegen.livejournal.com/
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment