Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Добрий лікар Айболить

ДАНТИСТ-2 (DENTIST 2, THE)

Виробництво: США, 1998 рік
Режисер: Браян Юзна
Жанр: жахи
У ролях: Корбін Бернсен, Сюзанна Райт
Бюджет: $1,8 млн.
Збори: х/з
Прем’єра: 18 вересня 1998 року

Стоматологів бояться всі. І бояться настільки щиро, що взагалі дивно, чому тема про стоматолога-маніяка так слабо розкрита в кінематографі. А дарма – вампірів чи прибульців боятись можна абстрактно, а дантист – он він, живий-здоровий, ніби й психічно врівноважений. Але хто там зна, що в нього на умі?
 
Продовження пригод стоматолога, який з’їхав по фазі, та провів трішки летальних зубних експериментів з коханцем дружини, а самій дружині врізав язика вийшли дуже навіть достойними. Після подвигів першого фільму екс-лікар сидить на колесах в психлікарні. Але десь на 5-й хвилині фільму спокійно тікає при першій-ліпшій нагоді й оселяється в провінційному американському містечку.
 
 
Хитрістю доктору Лоуренсу (він же доктор Алан) вдається відновити доступ до стоматзаощаджень, тож грошей на купівлю невеличкої садиби якраз вистачає. Як на зло, в мирного поки психа випадає коронка і йому самому доводиться відвідати місцевого дантиста, що стає для дантиста взагалі-то фатальним. Вид коханого крісла і інструментів призводить в голові лікаря якісь непоправні зрушення, тож рано чи пізно жителі містечка міцно пожалкують, що не чистили зуби вісім разів на день.
 
 
Вразливим і перед візитом до дантиста цю стрічку дивитись не рекомендується, бо деякі сцени доволі моторошні. А так – все як має бути в ужастику: жертва за жертвою, криваві глюки маніяка і фінал на тему Ленін жив, Ленін живе, Ленін буде жити. Це вам звісно не Пила, але більш менш.
 
PS не в тему. Навіяло карапулю з КВНівської Поза грою.

Добрый доктор Айболит
В одиночке он сидит
Не за кражу
Не за пытку
За врачебную ошибку

Tags: зуби, кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments