Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Бюстгалтер як доказ

СИЛЬНА ЖІНКА (RIDING IN CARS WITH BOYS)

Виробництво: США, 2001 рік
Режисер: Пені Маршал
Жанр: драма
У ролях: Дрю Берімор, Стів Зан, Джеймс Вудс
Бюджет: $48 млн.
Збори: $35 млн.
Прем’єра: 19 жовтня 2001 року

Застережу одразу, що цей фільм феміністський до останнього бігудя, він знятий жінкою про жінку і для жінок (ну я-то дивився, але ніби ж як за велінням служби). Тож оцінка моя буде зовсім не адекватна тому ефекту, який ця стрічка мала б справити на кращу половину людства. А половина не краща може спокійно це не читати, а дудлити своє пиво і дивитись футбол.
 
Тяжка ж бо ти жіноча доля. Навіть коли ти ще не жінка в усіх значеннях цього слова, рабовласники-мужчини вже накладають свою лапу на твою долю і, наприклад, забороняють тобі купити бюстгальтер, мотивуючи це відсутністю грудей. Але нічого, так і гартувався сталевий характер цієї жінки. І будьте певні, татусь ще поплатиться за сваволю.
 
Коли Беверлі Донофріо (Дрю Берімор) настало п'ятнадцять, вона твердо вирішила стати жінкою. Нехай поки ще не сильною. А в якості жертви обрала невдаху і дурника Рея (Стів Зан). Той як може впирається, але історія з ліфчиками навчила Беверлі наполегливості. Так вона і зазнала чергового удару долі – ранньої вагітності.
 
Хитрий і підлий спокусник Рей, що вдає з себе милого балбєса, навіть не підозрює що от-от стане батьком. Тож аби зберегти серце свого поліцейського тата (того, що не дав купити бюстгальтер), Беверлі після зґвалтування одружує Рея на собі. Рей з такої радості починає квасити, але після чергових пістонів присягає у вічній вірності і коханні. Але не на довго. Як дитина, чесне слово... 
 
Так, з двома дітьми на руках, Беверлі пробує поступити в коледж. Марно. Бо тим часом Рей стає ще й наркоманом, чим остаточно псує своїй коханій всі життєві плани. У якості підтримки Рея Беверлі його виганяє з хати і проводить з вже дещо кумекаючим сином політінформацію на любиму тему матерів-одиначок він нам не потрібний і нам без нього буде краще.
 
Син сприймає це без особливого ентузіазму і за першої ж нагоди здає свою маму своєму дідові-поліцейському (тому, що не дав їй купити бюстгальтер) в час, коли мама вирішила підправити сімейний бюджет сушінням трави у духовці. Жуть, одним словом.
 
І ви думаєте, вона пішла на панель, одружилась на мільярдері чи стала професором? Взагалі-то ні, але сина якось-то виростала і книгу про свою тяжку жіночу долю накалякала. Це в Москві сльозам не вірять, а в якому-небудь Коннектикуті аж бігом, тож книга стала бестселером, по ній навіть поставили оцю чудову стрічку, Беверлі стала знаменита і багата і навіть дозволила сину деякі вольності а-ля купівля ліфчиків.
 
Таке враження, що навіть перекладали фільм феміністки, бо замість більш близького до змісту Їздування з пацанами у машинах, фільм отримав назву Сильна жінка. Гадаю, що прекрасна половина переглядом буде задоволена. Ну а не прекрасна? А не прекрасна допиває пиво. Який там рахунок, а?
 

Самые качественные новости о красивых автомобилях. Только красивые!
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment