?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Хачурія-Магурія… Сентурія!

Мене, і, як бачу, не лише мене, запросили потестити новий сервіс купівлі авіаквитків. Пробую. Хоча для справедливості варто було би спробувати оцінити якусь реальну покупку. До чого я, наразі, не готовий ))

 

Перше. Інтерфейс. Чесно кажучи, кольори дикуваті. Може то на любителя. А от про мову, як елемент українського сервісу, вже написали і до мене. В час, колі і букінг, і аертікетс24 годні зробити україномовну версію, власне українському сервісу мало би бути соромно.

Друге. Дивно, що при замовлені квитків туди-назад, сервіс не доганяє, що зворотні квитки мали би бути на пізніші дати, ніж квитки туди. Втім, це не лише його хвороба. Крім того, при замовленні в один бік залишається доступним вибір зворотньої дати, що безглуздо.

Третє. Для міст, де декілька аеропортів пошук корисно об’єднувати. Бо відки я знаю, куди прилітатиме мій самбік?

Четверте. Зручно, що матриця дат (плюс-мінус пару днів) є одразу в пошуку. Інші сервіси пропонують це як мінімум на окремій сторінці. Гарні додаткові параметри сортування. Але чого найкращу ціну мені пропонують з Києва, коли я шукав зі Львова – не ясно.

image

П’яте. Навіщо лайки, фейсбуки та твітери на таких почесних місцях? Крім того, не ясно, нафіга мені реєструватись. Підозрюю, що для спецпропозицій, але лише підозрюю.

Шосте. Я не полінувався передзвонити по зазначеному нагорі цілодобовому телефону в час, коли пишу цей пост. Ніхто не взяв трубку. ((

Я прочитав розділ “О нас” і скажу, що якщо вже згадувати ЧП “ТДС”, яке ніби як представляє інтереси невідомої мені раніше групи Strarbrands, то варто було би розказати, що це власне за фірма, які вона має ліцензії чи інші дозвільні документи, а також – дати лінк на сайт тієї групи компаній. Може це і зайве (той ще airtickets24.com взагалі не кричить про свої юридичні підстави), але вже раз почали, то давайте!

Сьоме. Спецпропозиції, Шукаються вони так. Схоже виглядає і взагалі процес пошуку.

image

Результат. В принципі все ясно.

image

Останнє. Власне коректність вибору рейсів, знання лоукостів та інше. От з цим важко. Можу лише припустити, що про бюджетні авіарейси сервіс не знає.

Висновок. Користуватись можна, але не ясно навіщо. Принаймні видимих переваг я не побачив. Може неуважно дивився?

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek