?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Житлові будинки стануть об’єктом заробляння грошей для свого ремонту. Єдиний розрахунковий центр готує на розгляд міської ради положення про порядок встановлення і використання технічних елементів і пристроїв.

У ньому йдеться — якщо на будинку буде розміщена реклама, чи всередині — мережі телекомунікаційних компаній, то за такі об'єкти буде сплачуватися орендна плата. Зібрані кошти йтимуть напряму на рахунок кожної споруди. Адже нині гроші з розміщених в домах технічних елементів поступають в загальний міський бюджет.

Оператори рекламного ринку та провайдери інтернету, яких таке положення торкнеться в першу чергу, від можливих нововведень не в захваті. Кажуть, у ньому — спроба влади проблеми житлово-комунальної галузі вирішити за рахунок ресурсів телекомунікаційних компаній і самих мешканців. Адже проект документу передбачає збільшення плати за оренду горищ, підвалів, чи зовнішніх фасадів. Це вплине на кінцеву вартість послуг, які будуть надаватися у конкретному будинку, визнають інтернет-провайдери.

Також положення передбачає відмову мешканців від розміщення реклами, кабельних чи інтернет-мереж у своїх будинках. Нові правила запрацюють після закінчення діючих договорів оренди. За умови, якщо їх затвердить міська рада.

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Comments

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek