?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Ти у мене Єдиний, тільки ти

Нарешті отримав днями перший рахунок від Єдиного розрахункового центру. Хоча «отримав» — це занадто голосно сказано. Рахунок лежав в калюжі (справа була ще до морозів) неподалік від поштової скриньки.
Текст поплив, але на щастя не надто сильно й читабельність збереглася. Ніжно, немов пелюстку троянди, я доніс мокрий папірець до батареї опалення.

Через деякий час папір підсох і, хоча пішов хвилями, знову став цупким і міцним. Можна було приступати до вивчення рахунку.

 

Всупереч моїм сподіванням в рахунку не були розписані послуги, за які знімається квартплата. Був лише вказаний загальний тариф, площа квартири й кінцева сума.

Справедливості ради, зазначу, що трохи нижче був рядок з наступним текстом «Стан розрахунків та детальну розшифровку послуг ви можете проконтролювати на сайті domivka.if.ua (кнопка Мій будинок).

Ну, я юзер вже досвідчений, тому легко дійшов туди, куди мене послали. Там, попри кілька помилок, я довідався, що окрім всього іншого, ще й мушу оплачувати експлуатацію номерних знаків на будинку. На моєму будинки, як повісили номери ще за совітів, так вони й висять. Втім, оскільки сума там мізерна — якихось 2 гривні на рік, то воно наче й нема чого галасувати.

Мені б ще хтось пояснив, що воно таке «технічне обслуговування конструктивних елементів», бо за цю послугу я маю платити 5 гривень на місяць. Воно, знову ж таки, сума наче невелика, але б хотілося знати.

Щодо обслуговування та поточного ремонту силової проводки (8 гривень на місяць) то в будинку проводка в жалюгідному стані. І хоча це нікого не обходить, 8 гривень витягни й поклади.

Про прибирання прибудинкової території мені навіть не зручно згадувати, особливо в контексті кучугур за вікном.
А ще я довідався, що обслуговування та поточний ремонт буд систем (так написано В.М.) здійснює ТзОВ «Бортняк». Хотілося б телефончик. Відкрито й доступно, без зайвого юзання.

А ще ніяк не міг пригадати коли і як я заключав договір з ЄРЦ. Нарешті (оскільки склерозом не страждаю) вирішив, що ніякого договору зі згаданою організацією я не заключав, хоча на сайті ЄРЦ текст типового договору присутній.

І виникає наступне питання. Чому організація, з якою в мене немає ніякого договору приносить мені рахунок за свої послуги? Український комунальний сервіс в дії?

Володимир Мулик, газета “Анонс-Контракт”.

Comments

( 1 коментар — Прокоментувати )
barkas_if
02 лютий 2012 06:28 (UTC)
Зразу подумав, "Ось вона! Самокритика в дії..."))))
( 1 коментар — Прокоментувати )

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek