Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Бути щасливим

ПОТАНЦЮЙМО? (SHALL WE DANCE)

Виробництво: США, 2004 рік
Режисер: Пітер Челсом
Жанр: мелодрама
У ролях: Річард Ґір, Дженіфер Лопез, Сюзен Сарандон, Ліза Ен Волтер
Бюджет: $50 млн.
Збори: $169 млн.
Прем’єра: 15 жовтня 2004 року

Пані Беверлі Кларк (Сюзен Сарандон) - дружина успішного юриста, жінка, що відбулась. Багатий дім, доросла донька, красивий чоловік – все ніби добре. Та раптом вона почала помічати за чоловіком, з яким одружена вже 19 років, якісь дивні речі. Він почав вертатись додому… щасливим! Може в нього є коханка?
  
Зі своїми підозрами вона звертається до приватного детектива, який з подивом дізнається, що пан … танцює! І дістає від цього процесу неабияке задоволення. Що ж його довело до такого життя?
 
Щодня, вертаючись додому, з вікна потягу Джон Кларк (Річард Ґір) бачив яскраву вивіску Школа танців і одиноку жінку у вікні. Й одного разу не витримав, і, попри сором, вийшов з потягу і записався на танці. Ні, ним рухав не потяг до жінки у вікні (Дженіфер Лопез), хоч і не без того. Проте він сумлінний сім’янин і ним залишається. Ним рухала буденність, вихід з якої він побачив у танцях. Я просто хотів бути щасливішим, - каже Джон.
Зрештою, не тільки він. Геть-різні люди несподівано для себе об’єднуються у любові до танцю, що допомагає їм стати впевненішими, врівноваженішими, щасливішими.
 
Але чому ж Джон тримає своє захоплення в таємниці від власної сім’ї? Йому просто ніяково зізнатись у такій слабкості, в цьому-то і помилка. Бо навіщо люди одружуються? – запитує детектива Беверлі? І сама ж відповідає:
– Нам потрібно, щоб наше життя хтось помічав. На Землі мільярди людей і що значить життя однієї людини? Але коли люди одружуються, вони говорять одне одному все, що їх цікавить в житті одне одного: гарне, погане, жахливе – різне. Ви обіцяєте – твоє життя не пройде непоміченим, тому що його помічу я. Я завжди буду свідком того, що з тобою відбувається.
 
Джон виправить свою помилку і запросить свою дружину на танець. Стрічка, як це модно, знята як рімейк, цього разу японської картини. Але рімейк органічний, цілком в американському дусі, який ми можемо охарактеризувати так: нам би їх проблеми.
 

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment