Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Миколина погода

СИНОПТИК (WEATHER MAN, THE)

Виробництво: США, 2005 рік
Режисер: Гор Вербінскі
Жанр: комічна драма
У ролях: Ніколас Кейдж, Майкл Кейн, Хоуп Девіс
Бюджет: $22 млн.
Збори: $19 млн.
Прем’єра: 20 жовтня 2005 року

Виявляється крім крупних форм (Пірати Карибського моря, Мексиканець, Дзвінок) режисер Гор Вербінскі не стидається бавитись і в побутове кіно. Бо Синоптик – саме те. Із серії гроші є, щастя нема.
 
До появи Руслани Писанки наше телебачення не робило з прогнозу погоди культу. Тобто такого явища, як людини-погоди в нас просто не існувало. Це вже потім з’явились Габріели Масанги, Миколина погода та який-небудь Дівеєв-Церковний. Але ми ж то пам’ятаємо  День сурка і розуміємо яка може бути популярність фронтменів від погоди!
 
Дейв Спірітс (Ніколас Кейдж представлення не потребує) якраз і є таким фронтменом. Його доля зараз і на найближчі 300 років (якби він прожив 300 років) прогнозувати не прогнозовану американську погоду. Максимальна перспектива – це зміна телеканалу. Ось і вся кар’єра. Зрештою йому вистачає і він явно не бідує.
 
Та чогось все пішло шкереберть: розлучення з дружиною, непорозуміння з дітьми, тяжка хвороба батька. Ці удари долі, як і реальні удари (в Дейва з завидною регулярністю цілять недоїдками з фаст-фудів) синоптик зносить як щось невідворотнє. Він ніби й пробує щось змінити, але чим більше пробує, тим гірше стає.
 
Як і модно зараз в таких фільмах, ситуація до кінця стрічки не покращується, Дейв залишається зі своїми проблемами з тою різницею, що наприкінці йому вдалося натлумити декілька пик.
 
Кіно цілком добротне і, на жаль, без несподіванок. От якби Дейв наостанок хоча б відвернув своїм прогнозом буревій Катрін – от тоді було б несподівано. А так – Ніколас Кейдж грає невдаху з обличчям невдахи, причому так якісно грає, що посів би друге місце на конкурсі невдах, бо невдаха.
Ну а мораль стрічки така: життя – воно таке, то біла смуга, то чорна. Як зебра. Тобто то сніг, то сонце.

смотрите
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments