?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Продовжують розпочате

Минулого четверга розпочала свою роботу ХІ сесія Івано-Франківської міськради. На першому пленарному засіданні депутати вирішили розглянути 23 питання, окремі з яких – за спрощеною процедурою. Затвердження положення про департамент містобудування й архітектури, яке потребувало доопрацювання, перенесли на друге пленарне засідання, а питання про пайову участь мешканців у капітальному ремонті, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків і про порядок встановлення домофонів у під’їздах багатоповерхівок взагалі зняли з розгляду, бо вони не пройшли процедуру громадських слухань.

 

Це вічне слово  «реформування»

Сесія ухвалила ряд рішень, які стосуються реалізації програми реформування житлово-комунального господарства.

Зокрема депутати затвердили Положення про департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку. Як повідомив доповідач, заступник міського голови з питань ЖКГ, транспорту і зв’язку Микола Саєвич, Положення про департамент попередньо розглядалось на засіданні міськвиконкому і профільної комісії міськради. У ньому визначені основні засади, структура та організація  роботи департаменту. Метою його діяльності є забезпечення реалізації державної політики у цій сфері, а основними завданнями – виконання управлінських функцій і забезпечення реформування та комплексного розвитку ЖКГ Івано-Франківська.

До структури департаменту входитимуть два управління (житлово-комунальної політики і планування та реформування), п’ять відділів (благоустрою; транспорту і телекомунікацій; експлуатації та технагляду; приватизації житла; загальний відділ), а також готель «Прикарпаття» (до часу визначення його статусу). Підпорядковуватимуться департаменту дев’ять ЖЕО та 15 комунальних підприємств. Очолюватиме департамент профільний заступник міського голови.

Міськрада також затвердила новий перелік послуг з утримання будинків та прибудинкових територій (т. зв. квартирної плати) і порядок проведення громадських слухань щодо цього.

За словами доповідача, директора Єдиного розрахункового центру Вадима Войтика, всі 15 послуг поділені на три категорії: обов’язкові (техобслуговування будинкових мереж, димово-вентиляційних каналів, освітлення місць загального користування та вивезення сміття), першочергові (прибирання сходових кліток, встановлення домофонів, вивезення рідких відходів) та додаткові (здійснення дератизації, прибирання підвалів, обслуговування дитячих майданчиків тощо). Від першої категорії послуг мешканці відмовитися не можуть. Від другої зможуть відмовитися, якщо цього забажають не менше 75% мешканців, а від третьої категорії – за згодою понад 50% мешканців будинку.

Які з першочергових і додаткових послуг надаватимуться кожному окремому будинку, мешканці можуть визначитись під час громадських слухань. Порядок їх призначення і проведення, а також доведення необхідної інформації до мешканців регламентує ухвалене міськрадою окреме Положення. В.Войтик наголосив, що громадські слухання можуть одночасно проводитись по кількох будинках. Передбачено, що вони вважатимуться такими, що відбулися, незалежно від кількості мешканців, які візьмуть в них участь. «Навіть якщо на слухання не прийде жоден з мешканців будинку, які у передбаченому порядку були про них поінформовані, ці слухання вважатимуться такими, що відбулися», – зазначив директор ЄРЦ і запевнив, що в будь-який момент мешканці зможуть ініціювати перегляд списку послуг, наслідком чого стане зміна суми квартплати.

Левко Кутинський, “Західний кур’єр”, 14 липня 2011 р.

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek