Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Логотип 350-ї річниці Івано-Франківська

Виявляється, ще весною місто оголосило конкурс на створення логотипу відзначення 350-ї річниці міста. Про нього оголосив особисто мер, Віктор Анушкевичус.

Конкурс буде проходити у трьох вищезгаданих номінаціях і буде відкритим, у ньому зможуть взяти участь усі бажаючі (як громадяни міста, так і претенденти з інших міст України і з-за кордону) без вікових обмежень, які нададуть до оргкомітету проекти святкового заходу, логотипу і гасла (салогану) відзначення 350-ої річниці заснування Івано-Франківська.

І далі про умови.

Вимоги до конкурсних проектів є досить простими. Подані проекти мають бути сучасними, лаконічними, а також відповідати темі туризму, історії і архітектурі міста, бути актуальними в міжнародному контексті, такими що зацікавлять широку міжнародну аудиторію, привернуть увагу як до теми святкування 350 річниці, водночас будуть широковживаними щодо нашого міста як ділового центру, центру культурного і рекреаційного туризму.

Створені та подані на конкурс роботи (гасла та логотипи) не замінюють офіційну символіку міста (герб і прапор). При цьому вони мають бути унікальними та такими, що легко запам’ятовуються, асоціюються з містом. Символіка повинна бути загальною і легкозрозумілою для представлення міста на ярмарках, виставках, у публікаціях, культурних заходах. Також вона повинна означити всі події, що стосуються святкування 350-ї річниці надання місту Магдебурзького права.

Конкурсний відбір серед поданих проектів здійснюватиме оргкомітет з відзначення 350-ї річниці заснування міста Івано-Франківська, який вже створений розпорядженням міського голови. Результати конкурсу будуть оголошені до 1 липня 2011 р.

А тепер результат.

Untitled-1 Untitled-2

Untitled-3

Untitled-4 Untitled-5

Навіть не хочу щось коментувати. Власне і комісія розвела руками та вирішила, що до 1 липня логотипу не буде. А отже…

…Отже нашими стараннями комісія бере паузу. І хоча конкурс закритий, дозволю собі ініціювати все заново, вже від імені депутатської більшості міськради. Умови є ті самі. Між іншим, переможець мав отримати 1000 грн., то ж і наш переможець ображеним не буде.

Має бути принаймні не гірше, як оце. (До речі, видно звідки львів’яни вкрали ідею).

 city_d_logo Логотип_ЛьвоваLogo Healthy City Logo

Варіанти прошу надсилати автору цього блогу на пошту mr.brut(собака)gmail.com. Питання – туди ж.

p.s. І залишіть ратушу в спокої!

Tags: комунальне, логотип міста
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 28 comments