Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Майор-Вихор

МАЙОР ПЕЙН (MAJOR PAYNE)

Виробництво: США, 1995 рік
Режисер: Нік Кастл
Жанр: комедія
У ролях: Деймон Ваянс, Рос Бікел
Бюджет: х/з
Збори: $30 млн.
Прем’єра: 24 березня 1995 року

Майор Пейн (Деймон Ваянс) – чудовий солдат. З тих, що голими руками можуть перемогти армію. Вбивати, вбивати і ще раз вбивати – ось його покликання на цьому грішному світі. Але час йде і Пейна треба або підвищувати до підполковника, а кому нафіг потрібен підполковник-вбивця, або звільняти Пейна з армії взагалі. Командування вирішує  звільняти.
 
Невже в нашій армії не знайдеться місця для такої ефективної зброї як я? – дивується Пейн. На жаль, зараз більше воюють в конгресі, а на нас дивляться як на динозаврів, – відповідає генерал. Насправді він погарячкував, і, судячи з фіналу батьківщині дуже скоро знову знадобиться зброя масового знищення в особі Пейна, нехай навіть з погонами підполковника.
 
Пейн у відчаї. Я два тижні нікого не вбивав і в мене чешуться руки, - бідкається майор дивлячись в стелю. І тут його запрошують викладати військову підготовку до армійського коледжу. Бути знову в формі, і знову на службі – це щастя для Пейна, і він погоджується.
Так машина для вбивства стає інструктором у групи різновікових піонерів.
 
Стосунки з ними складаються непросто. Як і очікувалось, піонери пручаються будь-якому насильству, а те, що Пейн і є насильство після такої біографічної довідки, сподіваюсь, ніхто не сумнівається. Тож хлопцям можна тільки поспівчувати, бо ні спроби отруїти Пейна, ні навіть підставити його як педофіла-збочинця успіху не мають. А мають тільки сумні наслідки для піонерів.
  
Зрештою, майор виявляється непоганим викладачем, і, як всі мали б здогадатись, в глибині душі (дуже глибоко) бажає всім тільки добра. Що не залишилось непоміченим з боку симпатичної колеги Пейна (Рос Бікел).
 
Ну і коли батьківщина знову покликала його на війну, Пейн обирає… піонерів і їх чарівну виховательку. Бо війна-війною, а обід – за розкладом.
Скажу вам, що це не шедевр, але цілком пристойна комедія, яка хоч і не хапає зірок з неба, та дає можливість посміхнутись і відпочити.Доставим срочно в любую точку: доставка воды. Экспресс доставка - летняя акция.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment