Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: М'ясокомбінат. Перша кров

І У СХИЛІВ Є ОЧІ (HILLS HAVE EYES, THE)

Виробництво: США, 2006 рік
Режисер: Олександр Аджа
Жанр: жахи
У ролях: Максим Джифард, Майкл Бейлі Сміт, Том Бавер
Бюджет: $15 млн.
Збори: $64 млн.
Прем’єра: 6 червня 2006 року

Виявляється, атомні випробування породили не лише Годзілу. Через наземні ядерні вибухи в каліфорнійській пустелі утворюється радіаційна пляма. Саме через неї вирішили собі влаштувати милу родинну подорож сімейство Картерів. Насправді вони прямували в Санта-Фе, але вирішили помилуватись пустельними краєвидами. Наперед ясно, що намилуються на славу. Бо,  як водиться, заїхали – не без допомоги підозрілого власника заправки – в саме серце мутантського села, що мальовничо розкинулось на схилах радіаційної пустелі.
 
Що за така фігня спіткала це місце, що з одного боку настільки прискорила мутації, а з іншого – залишила його поза увагою вчених, військових і поліції – питання для фільмів такого жанру другорядне. Сказано ж – ядерні вибухи. І крапка.
 
Ну а далі, як і належить канонічному фільму жахів, сім’ю Картерів по черзі спалюють, ґвалтують, виривають нутрощі, б’ють по пиці, відрубують пальці і так далі.
 
До кінця фільму абсолютно мирна і доволі безтолкова сімейка перетворюється на вправних кілерів. Не вся, звісно, а за законами еволюції тільки найстійкіша частина родини. Не підкачав і песик – не один мутант пожалів, що змутував на цей світ.
 
Сам фільм є рімейком (як це зараз і модно) оригінальної стрічки 1977 року з приблизно аналогічним сюжетом. З тою різницею, що (як це також модно) рімейк на відміну від оригіналу аж хлюпає від крові і особливо цнотливим глядачам, а також вагітним та керівникам середньої ланки дивитись його не рекомендується.
 
Останній кадр в чоло натякає на те, що буде І у схилів є очі-2. Як і оригінальний фільм що також мав продовження. Буде ще з чого полякатись. Ну а тим, в кого міцна психіка скажу своє враження. Переглянути це кіно – це як побувати в цеху м’ясокомбінату. Таке що чекатимемо на М’ясокомбінат повертається.

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments