Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Одна сатана

РОЗЛУЧЕННЯ ПО-АМЕРИКАНСЬКІ (BREAK-UP, THE)

Виробництво
: США, 2006 рік
Режисер: Пейтон Рід
Жанр: мелодрама
У ролях: Вінс Вон, Дженіфер Еністон
Бюджет: $52 млн.
Збори: $185 млн.
Прем’єра: 1 червня 2006 року

Чи думав веселий і балакучий хлопець Гарі Грабовський (Вінс Вон) коли знайомився на футболі з гарною дівчиною про те, що за цим знайомством рано чи пізно буде розлучення? Дуже може бути . Тим більше, що і він, і Брукі Меєрс (Дженіфер Еністон) вже далеко не юні, а цілком самодостатні люди, які ставляться одне до одного  без зайвого романтизму.
 
Гарі – партнер в сімейній туристичній фірмі, Брукі – художник. Пов’язані лише неформальним шлюбом, Гарі і Брукі купили і поступово облаштовують затишне і просторе сімейне гніздо. І, як це зачасту і буває, поступово починають втомлюватися одне від одного.
Ні, в принципі все в межах пристойного, просто Гарі не уважно послухав кохану і купив замість одинадцяти лимонів три, а Брукі, незважаючи на те, що Гарі цілий день відпахав на екскурсіях, з порога грузить його хатніми клопотами. 
 
Чому ти такий неуважний до мене, – обурюється Брукі. Я всі сили докладаю, щоб тобі було затишно і комфортно, а ти робиш вигляд що так і має бути. Ти навіть ніколи не подарував мені квіти!
Так ти ж сама сказала ще на першому побаченні, що квіти – це гроші на вітер! – не розуміє Гарі і сідає за відеогру, чим остаточно добиває родинний спокій.
 
Ні, бойові дії в квартирі, яку ділять тепер вже не рідні, а вороги, не розгортаються в масштабах Війни родини Роуз чи Містера і місіс Сміт. Але тим дошкульніше для Брукі виглядає чоловіча вечірка з дівчатами чи митецьке зібрання зі співами для Гарі. 
 
Колись спільні друзі розділяються на два табори, причому спільних друзів залишитись не може за визначенням. Або він, або вона. Вибери, на чиєму ти боці, - так звучить слоган стрічки. 
 
Історія цілком тривіальна і вічна як світ. У Розлученні по-американські ми ніби як підглядаємо за чужі двері, за якими люди вже такі, які вони насправді є: не погані, не хороші, а просто різні.

UA TOP Bloggers
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments