?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Крово-сіся

Тишком-нишком, на черговий Івано-Франківський виконком заповзла геніальна розробка під назвою “Про порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську”. Мета ніби-як конкретно прагматична, навіть патріотична. Впорядкувати, унормувати і написати все державно.

Ясно, що не знаючи жодної мови нещасні франківчане не годні прочитати якийсь там всесвітній бренд інакше як “соса-сола”. Та й взагалі ненормальні підприємці так і мріють вгаратати пересічного мешканця вивіскою по чайнику.

От тільки насправді, мета цього творіння одна: бабло. Хитра тьотя з комунального підприємства “МРІЦ” мріє стати кровосісєю не гірше від якогось там Азарова. Бо вигадала не лише драконівські правила, але й спеціальні паспорти для вивісок.

Видавати їх вона планує за гроші, причому лише не певний час. А коли час скінчиться – за нові гроші видавати знову. І так по всім вивіскам міста.

Мало того, буквально кількома реченнями тьотя поставила під питання чи не половину вивісок Франківська. Які у такому разі що? Правильно, демонтувати. Причому за гроші винних. І на платне зберігання. Машини в Україні евакуатором забирати заборонено, а таке майно як вивіска – прошу дуже.

Питання вдалося зняти. Але не зовсім, а на доопрацювання.

Франківські журналісти, ау! Це, звичайно, не червоні прапори. Та все ж може не лише мені цікаво, з якої такої радості на рівному місті комунальна контора та її крово-сіся вирішила зробити собі персональний рай?

p.s. Ось ця вивіска в Ніцці протирічить всім вимогам вищезгаданого Положення.

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.

Comments

( 8 коментарів — Прокоментувати )
carabaas
17 травень 2011 20:13 (UTC)
У Києві так вже давно. Але в Одесі найбільш безжальна комісія з благоустрою. Зрізає вивіски і вимагає платню за демонтаж , перевезення і зберігання. Це не враховуючи штаф...
mr_brut
17 травень 2011 20:15 (UTC)
припухли. ну, маю чомусь впевненість, в нас їм Одеси не буде
jabogdan
21 травень 2011 16:59 (UTC)
але ж якось з тими вивісками тре щось робити,
штрафувати чи позбавляти ліцензії власників, так як є те все лишати не можна, це наруга над нормальними мешканцями.

ще тре дозволити відстріл чи якісь інші екзекуції щодо любителів російського шансону і місцевого бомжацькоко тринди-ринди на все місто, практично у всій центральній частині міста.
що це за хрунівська мода включати музику десь в підвалі і виставляти колонки надворі на повну потужність, та так, що вглухнути мож від того баскова чи централу.
Андрій Стецевич
17 травень 2011 21:29 (UTC)
дайте паспорт безкоштовно, при використанні місцевої символіки - беріть плату, вивіски повинні бути стандартизовані, бо ми не Ніцца (думаю, не на центральній вулиці вона висить, і половину фасаду не закриває). Хоча частина "шедеврів" в новобудовах краще іміджевими вивісками закрити - до зносу будинків... Ти ж займався вивісками, прекрасно знаєш "смаки" замовників - чого варті шедеври "Екстім 2007 і т.д. Це ж як дозволити машини розмальовувати - буде Пакістан...
Андрій Стецевич
17 травень 2011 21:31 (UTC)
і ще момент - недавно з гостями міста (ті, які мають смак до архітектури) пройшовся центром - чесно - було соромно, бо НЕМАЄ змін в частині обличчя ЖОДНИХ, щиро і на жаль
mr_brut
17 травень 2011 21:32 (UTC)
ясно шо нема. гнила руїна. та й відки їм взятися?
Андрій Стецевич
18 травень 2011 19:51 (UTC)
на вас надія, щира, в мене є
(Анонімно)
24 березень 2012 15:55 (UTC)
З такою мордою, як у тебе, мені б теж було встидно по міс
А взятки у студентів не соромно брати, гнида? Соромно тобі, а чому ти не червонієш, як гроші диреш з студентів. У батьків навчився? Вони в цьому аси!
( 8 коментарів — Прокоментувати )

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Comments

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek