Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Крово-сіся

Тишком-нишком, на черговий Івано-Франківський виконком заповзла геніальна розробка під назвою “Про порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську”. Мета ніби-як конкретно прагматична, навіть патріотична. Впорядкувати, унормувати і написати все державно.

Ясно, що не знаючи жодної мови нещасні франківчане не годні прочитати якийсь там всесвітній бренд інакше як “соса-сола”. Та й взагалі ненормальні підприємці так і мріють вгаратати пересічного мешканця вивіскою по чайнику.

От тільки насправді, мета цього творіння одна: бабло. Хитра тьотя з комунального підприємства “МРІЦ” мріє стати кровосісєю не гірше від якогось там Азарова. Бо вигадала не лише драконівські правила, але й спеціальні паспорти для вивісок.

Видавати їх вона планує за гроші, причому лише не певний час. А коли час скінчиться – за нові гроші видавати знову. І так по всім вивіскам міста.

Мало того, буквально кількома реченнями тьотя поставила під питання чи не половину вивісок Франківська. Які у такому разі що? Правильно, демонтувати. Причому за гроші винних. І на платне зберігання. Машини в Україні евакуатором забирати заборонено, а таке майно як вивіска – прошу дуже.

Питання вдалося зняти. Але не зовсім, а на доопрацювання.

Франківські журналісти, ау! Це, звичайно, не червоні прапори. Та все ж може не лише мені цікаво, з якої такої радості на рівному місті комунальна контора та її крово-сіся вирішила зробити собі персональний рай?

p.s. Ось ця вивіска в Ніцці протирічить всім вимогам вищезгаданого Положення.

Tags: комунальне
Subscribe

 • Шлепер

  Про те, що саме заворушилось у засіках мізків Януковича можна посперечатись. Чи то мова про вагонного злодія, чи то це голос ймовірного недуже…

 • Януковича выткали на ковре

  Януковича выткали на ковре Праздник национальных кухонь традиционно проходящий в Донецке в День Независимости, в этом году удивил не только…

 • Федорович на ярмарку

  Віктор Федорович відвідав Сорочинський ярмарок не лише фотошопно… …але й особисто.

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments