?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Депутатський запит

Шановний міський голово! Я, як депутат міської ради та член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення не можу залишатись осторонь ситуації яка існує навколо будинку нічного перебування, а саме вкрай незадовільних умов у його функціонування.

Всі ми мали можливість читати статтю «Недешевий гуманізм» в газеті «Репортер» за 24 лютого 2011року, яка власне частково висвітлює проблеми закладу, а саме:

- розбазарювання коштів платників податків, через неймовірно роздутий штат працівників – 15 осіб, а саме: 4 соціальні працівники, хоча за словами директора будинку нічного перебування Антона Іваночка: «Для чотирьох соціальних працівників дійсно нема роботи, – каже він, – бо вони займаються тільки постановкою на облік, картотекою, вироблянням документів тощо. Двох – треба, але інших я не можу забезпечити роботою»; дезінфектор, сестра господиня – наче не можна поєднати ці обов’язки; посада машиніста з прання та ремонту спецодягу – це взалі абсурд, по перше є пральна машина, по друге, соціальний заклад, який спецодяг, кому?; прибиральниця службових приміцень – мало того що в закладі знаходиться 30 людей які нічого не роблять так їм ще і прибиральницю давай, ну чим не готель, а самі по черзі прибирати не можуть;

- фінансові затрати на заклад – 265 тис.грн. у 2011 році, і це тільки на заробітній фонд, при нульовому внесоку тих самих бездомних для господарки міста. Людям створено паразитарні умови, де місто забезпечує благами нічого не вимагаючи взамін, хоча цілком могли б вулиці мести, наприклад. Тут доречно нагадати що у радянському союзі людей садили в тюрму за «туніядство» а в нашій ситуації влада навпаки стимулює, створює умови.

- погані умови перебування бездомних людей, оскільки приміщення надзвичайно малі стіни вкриті грибком, вікна - старі і практично не функціональні.

На закінчення хочу зазначити що проблема не є новою, заклад відкрито у 2007р з того часу минуло чотири роки, я вважаю що це достатній проміжок часу для налагодження ефективного управління закладом та створення умов для його існування, але наявна ситуація свідчить про інше і загалом як лакмусовий папірець показує роботу влади і відношення до коштів платників податків. Тому прошу у двомісячний термін надати пропозиції на профільну комісію по вирішенню даного питання в яких прошу висвітлити бачення функцірнування закладу в майбутньому та торкнутись наступних питань:

- штат закладу;

- доцільності використання займаного приміщення закладом та можчивість зміни приміщення і пристосуванням його для забезпечення безпритульних зайнятістю;

- зайнятості безпритульних які перебувають у закладі та їх внесок для міста;

- відповідності займаній подсаді керівника закладу.

Депутат

Мову і стиль оригінала збережено. Всі співпадіння вважати випадковими ))

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek