?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Про жеки і банкрутство

Як і обіцяв — розказую дещо про те, чим займаюся в рідному місті. Сьогодні, після півторамісячної розкачки, можу впевнено говорити про перше «покращення життя вже сьогодні» :)

Мер мого міста — людина артистична. Про його людські слабкості та чоловічу харизму ще напишу. А от про господарські якості можна судити вже. Івано-Франківськ — перше з обласних міст, де зайшла мова про банкрутство жеків.

Щоб це зробити — потрібна згода міської ради. І той ентузіазм, з яким це питання пропихалось, змушував думати, що тут щось не так. Що ж саме?

Перше. За міськими жеками числиться майно. Десь з шість тисяч кв.м. Статус тих приміщень невідомий, документів немає. Може це головний інтерес?

Друге. Сорок мільйонів жеківських боргів дають право податковій арештовувати рахунки самої ради. Може в цьому головний острах?

Ні, певно що третє. Ринок в 35 мільйонів гривень живих грошей. 80% житлового фонду, готовий абонентський пул. Банкрутство — це перший крок до продажу цього пулу невідомим «інвесторам».

Мої медіа-колеги вже написали, що рада дала згоду на банкрутство. Це так, і не так. Бо рішення ухвалили, але чинності воно не набуло. Це і є блок-схемою, до якої маю стосунок. Бо набуде чинність це рішення лише після того, як весь житловий фонд передадуть з хворих жеків на здорову комунальну компанію. Ну і крім того, виконають ще кілька умов.

Наляканий мер після такого рішення терміново поїхав до Києва. Далі буде...

 

Наша команда працювала над аналізом чинного стану речей та алгоритмом протидії два тижні. Реалізація плану потребувала кілька годин. Розуміння того, що сталося — вимагатиме бозна скільки часу. В тому числі і від нас.

Comments

( 1 коментар — Прокоментувати )
sassy_candy
24 лютий 2011 21:32 (UTC)
Ага, Вадим, вчасно ви, як бисти знали, що крутиться в мене на кінчику язика засічений кіпіш сьогоднішній навкруги безвідповідальності і безлаберності міського голови.
Мені здаеться це основний леймотив сигоднішнього дня. А у вас він намірено опущений, даруйте!

Поїхав до Києва на пОтягу, надіюсь?!

Тілько давайте опустимо "я" і я опущу свое "я". Добийтесь, щоб ваше відгукнулось в справі хорошій. :)
Переживаю за славне місто Франкове, що колись було Станіславів:)

65% працівників жеку - керуючий персонал?
Та вони, мабуть, з глузду зїхали!

Отож, нині по файному радіо Західний полюс - 1043 FM, у программі після вечірніх новин, слухала передачу з представником виконавчої влади при міськвиконкомі (хто той журналіст-DJ?) її потрібно замінити.
Даруйте, бо слухаю радійо не так то і часто, а нині варила м газдові вечерю, тай червоніла від обурення, вже набрала в трансліті все, що думала на тему організаціі праці в Жеках міста Франкового, зайшла на сторінку радіо, а вона не інтерактивна! Слухала жіночку і не могла второпати - де вона загубила свій професіоналізм і гострість думки журналісьткої.?!

А як донести думку-рекомендацію-побажання, питаю я в вас....а ви кажете область немає інтернету...

Тілько на чесній тендерній основі треба шукати підрядчиків. Організаційні комітети (типу теперішніх ЖЕКів) нехай займаються диспетчерською роботою(умовно).
Зраділа м коли гість в студіі почав про це також говорити.
І тут недалекий журналіст _пора книги почитати тій пані наразі_ пропускає все повз вуха і до ліфтів.

Тут мене накрило - німа сцен. Буду читати, що скажете ви, мої земляки.
( 1 коментар — Прокоментувати )

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek