Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Пакетик не заварений?

НАРЕЧЕНА, ЩО ВТЕКЛА (RUNAWAY BRIDE)

Виробництво
: США, 1999 рік
Режисер: Гері Маршал
У ролях: Ричард Ґір, Джулія Робертс
Жанр: мелодрама
Бюджет: $70 млн.
Збори: $152 млн.
Прем’єра: 1 серпня 1999 року

Не щедра журналістська лотерея викинула Айку Грехему (Ричард Ґір) долю колумниста. У щоденній газеті він веде авторську колонку. А це, скажу вам, не мед. От якби він був репортером світського життя – то життя було б схоже на рай. Ходи на тусовки, сьорбай коктейлі, заглядай дамам за декольте, а потім раз-два – і гонорар у кишені. Або кримінальний розділ – клондайк. Бідосі ж Айку тему треба вигодувати щодня. Тут не до ретельного вивчення матеріалу: вечором в куплеті – вранці в газеті.
 
В куплеті Айк почув про таку собі провінційну дівчину-динамо. Вона доводила своїх коханих до вівтаря і  – фьють – як вітер в полі. Поки розм’яклий і очманілий жених врубується в кидалово – дівчини і слід простиг. Звісно, що за таке вбивають, але то в нас. А в Америці – мало не вбили Айка. Бо він трішки щось там перебільшив, недочув та придумав, за що його й поперли з газети. Дівчина – а історія загалом мала місце – і тут проявила свою підлість, бо написала спростування до газети. Ну а читачки віком від 10 до 70 років оголосили Айку джихад, з чим не міг не рахуватись головний редактор.
 
Айк приймає єдиновірне рішення і чухкає в то село шукати винуватицю своїх бід. Яка – навіть не сумнівайтесь – якраз готується до п’ятого, ювілейного весілля. Як я і підозрював з вищепобаченого, в повітрі все сильніше чувся запах нафталінного фемінізму. Мегі Карпентер (Джулія Робертс), виявляється, страшно переживає через те, що нікого з наречених вона не цікавить настільки, наскільки вона цікавиться ними навзаєм. Ця думка булькала в її чарівній голівці тим сильніше, чим ближче вона перебувала до святого отця на шлюбній церемонії.
 
Звісно, Айк в образі головного голлівудського буддиста Ґіра наставив роги потенційні спробі №5, яка, зрештою, не сильно з цього приводу і переживала. Бо в глибині душі дуже переживав, що Мегі на тому сі не зупинить і поскаче шукати нової долі.
Щоб ви не сумнівались, Айк получив своє, але після бета-тестування у вигляді чергової втечі. Що характерно, Мегі цього разу замість коня обрала машину ФедералЕкспрес. І на питання одного з учасників бета-весілля – куди це вона, відповідь його колеги була дуже рекламною: Не знаю куди, але там вона точно буде вже на ранок.
 
Красиво і симпатично виглядає цей фільм, прикрашений Робертс і Ґіром (дуетом, визнаним ще з Красуні). Жінка – теж людина, - всім доводить Робертс. Але, здається, той самий гість, що жартував про ФедЕкс, видав цікавішу думку – на кожен горщик знайдеться своя кришка. Це, на мій погляд, важливіша мораль цього кіна. Продовжу цитаткою з КВНа (це запитував потенційний жених купецького вигляду): А яблунька-то не окучена? Роза-то свіжа? Ну пакетик-то не заварювали? Холодильник ніхто не розморожував? Дуже вже хочеться, каже, на прем’єру.
Щось мені підказує, що Ґір на прем’єру таки запізнився.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment