?

Log in

No account? Create an account

попередні записи | наступні записи

Конті. Бонжур, тужур, лямур

Як і кожен, хто бачив фільм «Чарлі та шоколадна фабрика», уяву щодо кондитерського виробництва я мав. Проте побачена мною реальність як то кажуть перевершила сподівання.

Конті. Фото з офіційного сайту

На цьому я би мав поставити крапку.

Високотехнологічне та інноваційне обладнання фабрик вочевидь так непокоїть конкурентів, що політикою безпеки «Конті» фотографувати на виробництві заборонено. Навіть на офіційному сайті, звідки я поцупив всі «внутрішні» фото технологічні лінії показано або загальним, або надто крупним планом.

Конті. Фото з офіційного сайту

Та все ж, з огляду на люб’язно проведену екскурсію та подарований мішок цукерок, додам ще кілька речень.

Конті

Група компаній «Конті» має кілька заводів. Окрім донецького, де я й побував, виробництва розташовані також в Горлівці, Костянтинівці, Курську. Долю ринку фірма оцінює процентів у 15 (на першому місці — «Рошен»). Успіхи в Росії наразі скромніші – 3-4% тамтешнього ринку.

Конті

Конті

Конті

Власне виробництво — це з десяток ліній, закручених у кількох площинах задля раціонального використання місця. Людей мінімум, а ті що є виконують переважно підстраховочну функцію. Бо навіть брак відстежує в першу чергу автоматика.

До речі, браком вважаються щонайменші дефекти продукту. Нерівно залита глазур, дві злиплі цукерки, тріщина на кексі. Все це на кожному з етапів скидається в ящики й потім — переробляється.

Описувати на пальцях всю технологічну красу безтолково. Безперервний потік ліній, впевнені рухи роботів — чесно скажу, нічого сучаснішого я досі не бачив. Певно, для підвищення людської самооцінки живим працівникам ще довіряють приклеїти етикетку на вже спаковану коробку з вже спакованими коробками солодощів.

Конті. Фото з офіційного сайту

Тож найголовніше. Шановні жінки! Вас обдурюють. Замість напівголих чоловіків десерти «Бонжур» клепають автоматичні лінії.

Конті. Фото з офіційного сайту

Поїздка організована Українським журналістським фондом за сприяння Донецької ОДА.

Comments

( 4 коментарі — Прокоментувати )
indigo_eleniel
11 жовтень 2010 19:24 (UTC)
ААААА! *плаче у розпачі* як же ж це так, невже і Діда Мороза немає насправді?!
solya_melange
11 жовтень 2010 19:37 (UTC)
хочу там жити, серед тих шоколадок-печеньок)))
nick_coll
12 жовтень 2010 09:30 (UTC)
Я не бачив фільму :( тільки читав німецькою мовою, тому мої враження без кіношного нальоту. Зате я був у музеї шоколаду в Кьольні, де є нещасна автоматична лінія виготовлення цукерок.
(Анонімно)
30 грудень 2010 11:36 (UTC)
Всё так красиво, технологично, супер инновационный подход к производству!!! Но к сожалению, так только в Донецке (((. На остальных фабриках КОНТИ не так празднично.
( 4 коментарі — Прокоментувати )

Latest Month

жовтень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Блогун - монетизируем блоги
Поиск по блогу

    Яндекс

free counters
bigmir)net TOP 100

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek