Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Лівою рукою

ДОМІНО (DOMINO)

 

Виробництво: Франція, 2005 рік

Жанр: кримінальний бойовик

Режисер: Тоні Скот

У ролях: Кіра Найтлі, Міки Рурк, Крістофер Вокен і ще купа зірок з серіалу Беверлі-Хілз 90210, які грають самі себе

Бюджет: $50 млн.

Надходження: $10 млн.

Прем’єра: 25.09.2005 року

 

Цього разу Тоні Скот, відомий нас за мутносценарним детективом Шпигунські ігри з Бредом Пітом, вирішив, що ті ігри були запрості. Тож треба посилити, ще замутити і все це щедро приправити яким-небудь кримінальним чтивом. Чтиво це має назву Мисливці за головами, яке ще називають Доміно – на ім’я головної героїні.

Дівчина, яку так звуть, з дитинства попри мамині зусилля готували себе для асоціального життя:  вовтузилась з нунчаками, ножами, зірочками нінзя, і все це у той час, як її однолітки освоювали проходження критичних днів, давили прищі і смакували перші поцілунки.

На цей хибний шлях, як і стверджував дядечко Фрейд, Доміно (Кіра Найтлі – зірка Піратів карибського моря) штовхнула безтатівщина і раптова смерть її улюбленої золотої рибки. З тих пір Доміно ледве що не так – в диню і справі кінець. Тобі, каже, ще носа не вправляли? І по морді. При таких схильностях ця Нікіта ще й пробувала стати манекенницею. Але, як ви розумієте, Фрейд не брехав, тож рано чи пізно манекенниця дає в диню колєжанці і знаходить перших-ліпших бандитів для дружби.

Головним бандитом виявляється Ед Мосбі (Мікі Рурк), який не просто бандит – а мисливець за головами. Ед настільки справжній воїн, що навіть втратив під час тюремного бунту палець на нозі. Та й взагалі усім своїм виглядом схожий на старого пошматованого вовка. Потім з’ясувалось, що пальця Ед відстрелив собі сам, але менше з тим.

Герой Мікі Рурка працює на пана Клермонта (Делрой Ліндо), який веде тренінги з вибивання коштів, та й взагалі є особою доволі багатогранною. І ось на цьому місці головну нитку сюжету я втратив, а всі інші нитки так накрутились, що перетворились на великий такий клубок. Напевне, саме така і була задумка Тоні Скота, бо кіно цілком видовищне, а хто казав, що видовищне кіно має бути логічним і розвиватись степ бай степ?

Цікаво виглядає пограбування – його роблять у масках дружин президентів, на відміну від масок президентів в фільмі На гребені хвилі. Ну а те, що замість молодих і худих хлопців під масками були грубі латинонегритянки і ніхто не здогадався – спишемо на традиційні недоліки сценарію.

Дуже пікантно виглядає і супер-захист телефонів від прослуховування ФБР. Мафіозі для цього занурювався в басейн і вибулькував у невеличкому прозорому тазику. Якщо в ньому говорити по тому ж мобільному – ФБР в прольоті. А ще всі бандити нервово курять.

Що сказати – фільм цілком відповідає сучасним стандартам. Видовищно, заплутано, купа зірок, відрізані руки (помилково, між іншим), вибухи, море крові і фрази типу опусти свою довбану пушку кожні десять хвилин. Любителям цього жанру дивитись можна.

На ампутаційному конвеєрі в лікарні: Ліва рука, я сказав ліва, я сказав рука…споттинг в тумане
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments