Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Мадонна зі свічкою

ТІЛО ЯК ДОКАЗ (BODY OF EVIDENCE)

 

Виробництво: США, 1993 рік

Жанр: трилер

Режисер: Улі Едел

У ролях: Мадона, Майкл Форест, Джо Мантенья

Бюджет: $30 млн.

Збори: $13 млн.

Прем’єра: 15.01.1993 року

 

Багатій Ендрю Марш гине під час розваг у ліжку від серцевого нападу. Ендрю (чи його партнерша) знають толк в розвагах: тут тобі і наручники, і защіпки для сосків, і відеокамера і навіть наркотики в пляшечці. Ну і поліція не довго розмірковує, перш ніж виголосити офіційні звинувачення цій самій партнерші. Тим більше, що  саме їх і залишив покійник свої мільйони.

Сексапільна блондинка Ребека (Мадона) захищається як може. А може вона відомо як – звабивши власного адвоката (Майкл Форест). Сам адвокат поступово переконується в невинуватості Ребеки.  Тим більше, що арсенал її засобів переконань відомий. Окрім наручників є ще й розбите скло, і розпечений віск зі свічки. Ну повний садо-мазо фарш. Звинувачення (Джо Мантенья – знявся в купі стрічок як правило в ролі мафіозо, бо має яскраво виражену італійську зовнішність) ніби ось-ось притисне Ребеку до стінки, але тій будь-які тиснення як рибі тортури водою.

То ж що, Ребека все ж не винна? Перегляньте Основний інстинкт і самі знайдіть відповідь. З сценарію цього фільму, автори Тіла як доказ вкрали майже все. Кажуть, що то все Мадонна, яка від ревнощів до слави Шерон Стоун мало не за свої гроші зняла цю стрічку. І дурна, бо якщо від Шерон в глядачів шкварчить целюліт, то від Мадонни, що капає зі свічки своєму коханцю на інтимні місця, тілом гасають чималі мурахи. Мадонна не стидається демонструвати груди чи пхати наслюнявлений пальчик собі десь в тряпочки, але один-лише знаменитий рух ногами від Шерон Стоун залишає мадонівські принади фрагментом стриптиз-програми на сільсікій дискотеці. До речі, вона ще й не співає, так що дивитись можна хіба на те, як перестарілі і багаті дядьки розважаються з прищіпками для сосків.

Завдання звинувачення в цьому процесі було таке: довести що тіло може бути знаряддям вбивства. Бо ніби як обвинувачена Ребека своїм власним тілом добивала хворих на серце мільйонерів і випивала з них усі життєві соки. Та навіть якщо це так, дядьки вмирали не від старечого маразму, раку простати, хвороби Альцґеймера чи ножа для льоду, а від задоволення. Ну і за що ж судити бідну Мадонну зі свічкою?

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments