Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

І вибирай хто твій герой, чи ні

Ленс Клейтон – звичайнісінький американський невдаха. Про це знають всі і він у тому числі. Це знає і його син Кайл – хлопець з дивними, можна сказати збоченими захопленнями. Та що може вдіяти Ленс – він же невдаха.

Колись Клейтон хотів стати відомим письменником. І йому це, можна сказати, що вдасться, завдячуючи славі сина. Якщо то можна назвати славою.

Ніколи не переоцінював комедійних чи навіть взагалі акторських якостей Робіна Вільямса. Але публіці він подобається, має стабільне амплуа виконавця ролей у сімейних чи дитячих фільмах. А його місіс Дайтфаєр в компанії Тутсі й тітки Чарлея увійшла в аннали.

В “Найкращому в світі…” Вільямс рівно такий самий, яким його всі давно знають і дехто любить. Його герой може і міг би так робити, як він чинить у картині. Але принаймні для українського глядача все це виглядає ненатуральним.

З іншого боку, саму проблему нікчемності і слави, яку по суті висміюють автори, не можна вважати надуманою. Це щось з розряду написів “Данілич, повернись”, якщо припустити, що хтось це пише від щирого серця.

Коротше кажучи, дивитись цей фільм чи ні – залежить значно більшою мірою саме від вашого ставлення до творчості Робіна Вільямса.

bscap0000 bscap0001
bscap0002 bscap0003

Найкращий в світі тато / World's Greatest Dad

Виробництво: США, 2009 рік
Режисер: Боб Голдтуейт
Жанр: драма
У ролях: Робін Вільямс, Деріл Сабара
Прем’єра: 25 квітня 2009 року
Бюджет: ?

Торент

Tags: кіно-лайт
Subscribe

 • Хімба, шоколадні господарі Намібії

  На півночі Намібії, у важкодоступних районах регіону Каоколенд, живе унікальний народ - хімба. Жінки хімба носять одяг тільки на стегнах, покривають…

 • Етоша: велика біла пустош

  Етоша - природний заповідник на півночі Намібії, на північно-західному краї пустелі Калахарі. Один з найбільших національних парків країни. Площа…

 • Справжній африканський лев

  Нарешті вдалося сфотографувати африканського лева. Живого. Не в зоопарку. З усіма бойовими лев'ячими шрамами. Одним словом, в усій красі. І все це…

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments