Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Гидке каченя

ПРОСТО ДРУЗІ
Виробництво:
США, 2005 рік
Жанр: мелодрама, комедія
Режисер: Роджер Камбл
У ролях: Райан Рейнольдс, Емі Старт, Анна Фаріс
Бюджет: х/з
Збори: $46,7 млн.
Прем’єра: 23.11.2005 року

 

Якби гидке каченя після ребрендінгу повернулось на своє подвір’я його б зустріло масове захоплення тамтешніх індиків. Але якби вони побачили в оновленому каченяті свого давнішнього знайомця – ніякий ребрендінг би не допоміг.

Музичний продюсер Кріс Брендер – гарний хлопець. Сяючи голлівудськими порцеляновими коронками він як магніт привертає увагу дівчат. І ніхто не здогадується, що лише десять років тому  Кріс (Раян Рейнольдс) був дурнуватим товстуном, над яким потішалась вся школа. А ще він був просто другом Джеймі Паламіно (Емі Смарт – теж гарна дівчина з неслабим портфоліо: «Зоряний десант», «Ефект метелика», «Траса 60»). Товстун Кріс дружив з Джеймі не просто так, а сповнений на платонічні почуття. Звісно, зо безкоштовні – адже тільки остаточно збочена красуня могла б закохатись в потрійне підборіддя Кріса. Ображений такою неувагою і насмішками друзів Кріс тікає в Голівуд.

Тамтешня фабрика краси творить дива. Чи то дієти (Кріс не їв солодкого десять років – жуть), чи то ліпосакція підборіддя, гарний грим – і от перед нами типовий мешканець Беверлі Хілз. А потім доля руками типу співачки Саманти Джеймз (Анна Фаріс відома нам як цвяхова героїня усіх фільмів «Дуже страшне кіно») повертає цього прекрасного лебедя до індиків на рідне подвір’я.

Індики офігевають, але, пригадуючи хто перед ними, не так вже й шанують голлівудського продюсера. Братик весь час пробує копнути його то безпосередньо, то фразою «підніміть руки ті, в кого брат – педік». І аби чого не вийшло сам піднімає руку. Колишні однокласники продовжують підсміюватись, для колись коханої Джеймі він залишається просто другом, а сусіди на всю вулицю розпитують, де і як він спалив свій жир.

Ідилію батьківщини палить Саманта, яка усіма своїми повадками явно косить під Брітні Спірс, та й взагалі – виглядає по ідіотському правдивою блондинкою.

Комедія вийшла цілком американська, але хоч не дуже унітазна. Геть брутальних жартів майже нема, дещо з перчинкою, та й взагалі – фільм має навіть певну мораль. Аби вона дійшла до молодіжного глядача, Кріс декілька разів штовхає всім і вся свою бомбову теорію про «зону дружби». Мовляв, якщо в неї потрапляє хлопець – для дівчини він щось середнє між ліхтарем і вішаком. Звісно, що після ребрендінгу каченяті таки вдалося вирватись з «зони», так що все ок.Дым?
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments