Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Амель

ПІТЕР FM
Виробництво:
Росія, 2006 рік
Жанр: мелодрама
Режисер: Оксана Бичкова
У ролях: Євген Циганов, Катерина Федулова, Олексій Барабаш, Володимир Машков, Олександр Баширов, Андрій Красько
Бюджет: $4 млн.
Збори: х/з
Прем’єра: 20.04.2006 року


Може
то тільки в мене, але асоціація вже стійка: герой сучасного російського кіно – бандит. В нього свій кодекс честі, бо той, що без кодексу або мертвий, або без честі. Домогосподарки проливають на його кіномогилі  сльози, а прості пацани змагаються в крутості прикіду, сталевості погляду і короткості зачіски.

На цьому тлі навіть Червона шапочка з її вбивствами і зоофілією дивився б як доволі позитивістський фільм. А вже історія у якій нікого не вбили і навіть не зґвалтували – просто відрада для душі. Для підсилення позитивного ефекту, режисер ще й підмалювала тло – замість «Бандитського Петербурга» залишився просто Петербург. Місто для сучасної Росії знакове.

В цьому місті каналів і мостів живе дівчина Маша (Катерина Федулова) – діджей на популярному FM-радіо. Спортсменка, комсомолка, активістка і просто красуня. Маша – за справедливість і проти попси. Навіть попри волю свого начальника – ніякого там Кіркорова в ефірі.

В Маші є жених, хлопець чисто конкретний. Попри юний вік живуть вони разом вже два роки, ну і ніби як час оформити стосунки. Батьки і наречений – в передвесільних турботах. Від чого Машу плющить все більше.

Десь в цьому ж місті живе і Максим (Євген Циганов) – мрійливий архітектор, що виграв право працювати в Німеччині. Як тільки цей факт матеріалізується – глядач може навіть не сумніватись: хлопець батьківщину не зрадить. Навіть попри те, що сам він не з Пітера, а з Нижнього, а в Пітері живе в муніципальній відомчій квартирі, з якої його десь посеред фільму виженуть.

Ну а далі трапляється той самий випадок, який і вирішує подальшу долю наших героїв. Маша губить телефон, а Максим його знаходить. Далі він все пробує телефон віддати, але все якось не виходить. Судячи з фільму телефон вічнозарядний, і тим паче цінний. Наші герої все шургаються одне попри одного, та через жахливу зорову пам'ять ніяк не здибаються.

Тлом цієї романтичної історії виступають зустрічі з епізодичними персонажами, яких, між іншим грають відомі російські актори, у тому числі нині покійний Андрій Красько. Ну а сам Пітер тлом назвати язик не повертається. Це цілком самостійний персонаж, можна сказати третій у любовному телефонному трикутнику.

От така собі російська Амелі, точніше – Амель. Солодкувато, та нічо, дивитись можна і настрій певний створює. Все ж дозволю собі припустити, що на пересічного росіянина фільм має магічніший вплив. Бо я все чекав, коли в черговий епізод на бумері вкатять братки і покоцають всю ту FM-студію нафіг. Ось, що буває, коли порушений кислотно-лужний баланс в кіно між позитивістським кіно і навпаки.Я здесь нашла своё вечернее платьеwww.tobebride.ru/ed/ .
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments