Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Страждання

ВИГАДАНІ ГЕРОЇ (IMAGINARY HEROES)

Виробництво: Німеччина, США, Бельгія, 2004 рік
Режисер: Ден Харіс
Жанр: драма
У ролях: Сігурні Вівер, Еміль Херш, Джеф Деніелс
Бюджет: 10 млн. $
Збори: 0,2 млн. $
Прем’єра: 14 травня 2004 року

Тім Тревіс – молодший син. Старший брат Мет з дитинства був мега-стар, герой: пловець-чемпіон, улюбленець долі, гордість батьків. На його фоні Тім – миршаве ніщо, сіра миша. А потім Мет наклав на себе руки…
 
Родині Тревісів доводиться вчитись жити по новому. На перешкоді не лише не дуже зрозумілі стосунки у середині родини, але й навіть сусіди, з якими йде багаторічна мовчазна війна. На існування якоїсь сімейної таємниці нам весь час натякають, але все ясно, як це і прийнято, стане лише наприкінці.
 
Фільм доволі тягучий. Всі головні герої страждають і роблять це відверто і щиро. Мама (Сігурні Вівер) ретельно вивчає травологію, забиваючи величезні косяки і подорожуючи поліцейськими відділками. Тато (Джеф Деніелс) взагалі загубився на цьому світі й перебуває в стані анабіозу. Тім (Еміль Херш) веде шалапутне життя тінейджера з усіма відповідними складовими: бійками, коханням, колесами і навіть випадковим сексом з другом.
 
 
Найкраще страждати виходить в тата. Він ставить пусту тарілку для покійного сина під час вечері, прикрашає стіл його портретами. Адже він і не приховує, що Тім – м’яко кажучи не його улюблений син. І те, що вижив саме він у той час, як чемпіон – загинув, є не більше, як нікчемна помилка. Тім відчуває цю нелюбов і нічого не може з цим вдіяти. А може й не хоче. Адже йому все частіше спадає на думку, що старший брат обрав непоганий вихід з цього дурного життя…
 
 
При всьому цьому стрічка дуже гідна. Можна навіть сказати повчальна. При тому, що тут немає місця якомусь каяттю чи спокуті. Часом достатньо зрозуміти, навіщо ми одне одному. А також те, хто є героєм вигаданим, а хто справжнім.
Залишається лише питання, на що пішли десять мільйонів…

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment