Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Ноги

ІЗОЛЯЦІЯ (SEVERANCE)

Виробництво: Велика Британія, Німеччина, 2006 рік
Режисер: Кристофер Сміт
Жанр: жахи з гумором
У ролях: Тоби Стефенс, Клоди Блэкли, Энди Найман, Дені Даєр
Бюджет: х/з
Збори: 5,4 млн. $
Прем’єра: 19 травня 2006 року

Як не дивно фільм вийшов не банальним. І це при тому, що саме зараз подібними стрічками можна загатити не те що греблю, а цілий Дніпрогес. Це і «І у пагорбів є очі», «Поворот не туди», «Техаська різанина бензопилою» і так далі.
Іноді складається враження, що ці стрічки знімають за такою схемою. Приходить автор з ідеєю супер-пупер гидотного вбивства (наприклад, як в «Повороті не туди 2», де на перших хвилинах стрічки несимпатичні монстри розрубують повздовжно симпатичну дівчину і тягнуть обидві половинки у якості фону для початкових титрів). Ідею затверджують і навколо неї накручують якісь рухи, що імітують сюжет, присипають псевдонауковим поясненням і подають як найжахливіший трилер.
 
 
«Ізоляція» в цьому плані не так вже й відійшов від шаблону. Є тут і найжахливіший жах. Навіть декілька – особисто мені сподобалась (якщо такий вираз тут доречний) сценка відрубання ноги медвежим капканом. Проте все ж стрічка англійська, а не голлівудська.
Група з восьми працівників зброярської компанії вирушає на популярний нині екстрім-тренінг в Угорщину. Підтримати корпоративний дух, розвіятись та й взагалі. Там їх вже радісно ще з війни чекають чокнуті росіяни, що стрілятимуть, різатимуть і гнобитимуть в інший спосіб невинних англічан, у яких зі зброї хіба рушниці для пейнтболу.
 
 
Цвяховим персонажем безумовно є герой Дені Даєра, відомого нам за фільмами «У відрив» (Human Traffic) і «Бізнес». Персонаж Дені і тут вірний собі, тож негайно нажирається галюценогенних грибів і веселить всю компашку до першого вбивства.
У фіналі цицькаста красуня дострілює останнього злодія, брудні і скривавлені герої (звісно, що вижило їх лише двоє) цілуються, хепі енд. Що різко погіршило якість фільму, оскільки стьобний елемент тут дещо підмочений банальщиною.
Але попри це фільм вже точно не гірший за, скажімо, «Хостел», якщо, звісно, ви готові до перегляду чогось страшнішого від «Не родись красивою».
 
 
 
 

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments