Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Псионічна активність

ОБИТЕЛЬ ЗЛА 3 (RESIDENT EVIL: EXTINCTION)

Виробництво: Німеччина, США, Франція, Велика Британія, Австралія, 2007 рік
Режисер: Расел Малкахі
Жанр: фантастично-жахливий бойовик
У ролях: Міла Йовович, Одед Фер, Алі Лартер і купа зомбі
Бюджет: 45 млн. $
Збори: 107 млн. $
Прем’єра: 20 вересня 2007 року

Планета в торбі.  Вірніше в торбі вона вже давно, з тих пір як виведений безбашеними вченими вірус вихлюпнувся з підземної лабораторії, про що мова йшла в першій Обителі. Вірус перетворює людей на жахливих зомбі, яким ніби як і харчуватись не обов’язково, а людської плоті вони потребують просто задля задоволення.
 
Героїня Міли Йовович на імя Еліс, яка безуспішно бореться з вірусом і його наслідками вже не перший фільм, цього разу у ролі вільної мандрівниці. Світ після його остаточного озомбування став настільки небезпечний, що сидіти на одному місці безглуздо. Тимчасово незаражені залишки людства пересуваються з місця на місце, почасти отримуючи задоволення від чавлення ще одного зомбастика. Сочненький попався цього разу, он як фонтанує.
 
Тим часом у підземних лабораторіях тривають експерименти з виведення керованих зомбі, а також клонування стійких до вірусу надлюдей. Для більшої достовірності процедури супроводжуються репліками типу: Сплеск псионічної активності, причому (що найдивніше) одночасно (!) альфа і бета (так, так, не сумнівайтесь) хвилі.
 
Ну а далі – мочилово, траскання крові прямо на екран ну і тому подібні елементи класики жанру. В принципі фільм цілком видовищний, а чекати від нього якихось сюжетних чи режисерських знахідок – марна справа. Все давно вигадано і лише вдалий переспів може вирізняти Обитель від Пагорбів чи Дума.
Знавці кажуть, що від гри, за мотивами якої було створено перший фільм, третя Обитель відрізняється як зомбі від Міли Йовович. З цього приводу сказати нічого не можу, але мені видався цей фільм трішки (ну зовсім трішки) змістовнішим від його попередників.
 
Потішила майже хічхоківська сцена з птахами (теж мутантськими, звичайно). Йовович хвацько мочить зомбастиків, ще й в одязі власної конструкції, бо останнім часом акторка київського походження захопилась дизайном.
А ще її героїня вміє силою думки не лише зупиняти полум’я, але й зафігачити мікросхему на геостаціонарному супутнику. Напевно у наступному фільмі на черзі телепортація і тому подібні штуки.
Мораль: на любителя.
 
P.S. Рекламні плакати фільму доречно прикрасили українські міста. Востаннє слова «Обитель зла» я бачив на будівлі вінницької облради.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments