Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Причандали

ХОСТЕЛ 2 (HOSTEL: PART II)

Виробництво: США, 2007 рік
Режисер: Елі Рот
Жанр: жахи
У ролях: Лоурен Герман, Роджер Барт, Хізер  Матараццо
Бюджет: 10 млн. $
Збори: 35 млн. $
Прем’єра: 8 червня 2007 року

Сіквел демонструє повну спадкоємність до першого фільму. Сам фільм починається ніби як з наступної миті після завершення першого Хостела. Попри певне повторення головної сюжетної лінії (група лохів потрапляє у пастку, їх катують, один з героїв тікає, але випробування перетворюють жертву на ката), фільм в принципі автономний у своїй жуті. 
 
Цього разу значно більше уваги організаторам цієї атракції. Багатії проводять аукціони за право отримання в своє цілковите розпорядження живого людського тіла. Справа поставлена на потік: мила фортечка з песиками і колючим дротом, підвали з відеоспостереженням, своєчасний вивіз розчленованих тіл і широкий асортимент відповідного інструменту.
 
Двоє американців менеджерсього типажу купили своє право взяти участь в «полюванні». Один, найрішучіший, розклеюється після першої є крові, другий, котрий вагається, чи взагалі це нормально – вступати в секту живодерів – навпаки, стане найлютішим психом. За що, між іншим, і поплатиться своїми причандалами. 
 
В Хостел-2 дівчат заманюють під приводом SPA-процедур, якими так багата Словаччина. В одній з сцен показують і альтернативні процедури – купання зрілої мадами в крові незайманої дівчини. Для любителів є і інші «милі» сцени. Проте не вони є фішкою сіквела. На відміну від першого фільму тут взагалі не так багато м’ясорубочних кадрів. Центральним є образ по суті колективного доктора Лектора: розумного, іноді приємного, іноді молодого і привабливого, іноді старого і поважного, але патологічно хворого усередині.
 
 
Візуальний ряд доповнює дуже навіть непогана етнічна музика Натана Бара, яка створює цілком тарантінівський настрій, що й не дивно:  Квентін Тарантіно є продюсером стрічки. Навіть його законсервована голова на паличці прикрашає будуар головного мучителя. Ну і для прикола в одному з епізодів дівчата в холі дивляться Кримінальне чтиво.
 
Звичайно, такі фільми на любителя. Проте навіть поціновувачам жанру буде непросто «смакувати» останню сцену, коли безпритульні діти весело грають відрубаною головою замоченої злодійки. Краса, правда? І схоже, що без третього Хостела ця історія залишиться незавершеною.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment