Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Дубно

Після небагатої на ресторани і нічні маркети Білорусі провінційне Дубно справляло ілюзію оази. Подорожуючим на вибір тут є одразу декілька готелів. Ми обрали невеличкий приватний готель Antique House (050-317-47-47), розташований прямо біля брами замку.


Інтер'єр відповідав виду з вікна.


Номерам, обладнаним кондиціонерами, модними санвузлами і тому подібним, бракувало хіба Берімора з вівсянкою.


До речі, це задоволення вартує від 200 до 300 грн. за добу, цілком адекватно.
Ранок видався на славу. Якраз для прогулянки Дубенським замком.


Замок доволі великий і... безтолковий. Служителі визнають, що з 300 приміщень, цілком придатних для розміщення експозицій, ними більш-менш використовуються 30. В підземелля навіть заселили розклоновану петербурзьку виставку знарядь для тортур, яку я бачив чи не в шосте. Деякі експонати так і волали про необхідність їх застосування до коханих клієнтів, щоб вони були здорові.


На внутрішньому подвір'ї замку - теплиця, гаражі, кузня, багато квітів і кілька гармат. У гармат за давньою традицією жерла залиті бетоном. Про всяк випадок, видно.


Про кутові вежі, зрештою як і про весь замок та й все Дубно, та й про всі інши замки, як завжди краще написане у Блекі. Раджу звернути увагу на легенду про Беатку.


Найвражаюче - це мури і рови. Бо гарно збереглися, а в комплекті з підземеллями могли б бути непоганим атракціоном. Шкода, що наразі атракціони в Дубнах лише в заїжджому ковбойському луна-парку.
То там, то тут на подвір'ї були сліди локальних реконструкцій. І це добре, звичайно. Хоча не думаю, що господарі замку уявляють, як нормально використати це багацтво.


Туристам в цьому плані полегше.


На виставку ікон ми не пішли. Обмежились тортурами.
Tags: мандри, рівненщина, фото
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments