Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Кіно: Люди х/з

ЛЮДИ Х 3: ОСТАННЯ БИТВА
Виробництво: США
Жанр: фантастичний екшен
Режисер: Брет Ратнер
У ролях: Хью Джекман, Патрік Стюарт, Алан Каммінґ
Бюджет: $210 млн.
Прем’єра: 26.05.2006 р.

Всі продовження фільмів можна поділити на дві категорії. Перша – уточнення. Режисер пробує пояснити особливо допитливим глядачам що, де і коли. А ще частіше – чому? Цим шляхом пішли творці жахів «Від вечора до світанку», «Кубу», певною мірою «Пили». Другий варіант – ширший для творчості. Різноманітні сіквели, пріквели і т.п. у активі мають розкручений бренд, у пасиві – бува повний інтелектуальний вакуум сценарію.
Творцям «Людей Х» було все ясно наперед. Якщо в «Матриці» – революція, то в «Людях Х» – повстання мутантів. Власне на цьому можна і поставити крапку в описі усього 104-хвилинного фільму. Мутанти погані мочать мутантів хороших, періодично їм під руку потрапляють звичайні люди. Такий собі мутантський варіант «Бандитського Петербургу». Як окремі небандитські персонажі останнього пробують «вилікувати» братків від кримінальної інтоксикації, так і в «Людях Х» поодинокі немутанти чинять спроби полікувати своїх мутуючих братів. Що, власне, й мало наслідком означену в заголовку битву.
До речі, Х – це Ікс, а не те, що ви подумали. Зі знахідок, які запам’ятались – хлопчик-їжачок з лави поганих мутантів, мужик в касці, котрий «на ура» проламує стіни, але за голову таки переживає (пригадуєте, як Абдулов в радянському фільмі «Чародії»). І, звичайно, еротична мутантська сцена. Незабутньо, але мало.сварочный полуавтомат пдг с доставкой
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments