Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Безпорадність

КЕНДІ (CANDY)

Виробництво: Австралія, 2006 рік
Режисер: Ніл Армфілд
Жанр: романтична драма
У ролях: Ебі Корніш, Хіт Ленджер, Джефрі Раш
Бюджет: х/з
Збори: 2 млн. $
Прем’єра: 15 лютого 2006 року

Жили-були Кенді і Ден. І все в них було чудово того дня. І час йшов, він робив для неї все. Міг зірки з неба дістати, все робив для того, щоб її завоювати. О, хлопчик Дені. І пташки співали над її головою. А потім Кенді щезла.
Красуня Кенді (Ебі Корніш) дійсно покохала вайлуватого Дена. Ще з дитинства вона сильно переживала через надмірну опіку з боку матері. Тому кохання Дена (Хіт ЛенджерГорбата гора, Патріот) дозволило їй вирватись на волю, а далі – залишилось зробити лише крок для того, щоб свобода була повною. І вони його зробили.
 
Дену ж, навпаки, дуже не вистачало батьківської турботи. Її він знайшов у університетського професора Каспера (Джефрі Раш). Він був немов батько, про якого лише можна мріяти. Котрий дозволяє їсти солодке і дивитись телевізор. Старий-добрий Каспер, що ніколи не відмовить ні в чому.
 
Дуже поетична, романтична і… напевне, огидна стрічка. Фільм викликає не стільки відразу, скільки підкреслює всю жалюгідність цієї пари, для якої третім коханим став героїн. І саме заради нього, а не заради одне одного Кенді без жодних протестів, а скоріше навіть навпаки – за сприяння Дена йде торгувати тілом. Та й Ден не має нічого проти подібних заробітків, аби лише задниця не боліла. 
 
Кожне сцена стрічки безпорадна у своїй противності. Обколотись на власному весіллі – що може бути прекрасніше? А потім довго і зосереджено слухати настанови новоспеченого тестя, що звучать немов з іншої планети.
Ось молодята гигикають у Макдональдсі, щиро вважаючи себе найкрутішими.  А ось – Ден тримає на руках мертвонароджену власну дитину, котру з утроби матері викинули наркотики.
 
Після На голці, Трафіка, Кокаіна, Страху і ненависті в Лас-Вегасі що можна нового сказати про той світ? Хіба оспівати його баладою про кохання і насолоду.
Брудну насолоду. Вони їй так тішились. А потім земля нахилилась…

Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments