Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Туалет

СІМ КАБІНОК

Виробництво: Росія, 2007 рік
Режисер: Дмитро Месхієв
Жанр: детективна комедія
У ролях: Федір Боднарчук, Олексій Барабаш, Михайло Євланов, Наталія Суркова
Бюджет: х/з
Збори: х/з
Прем’єра: 8 лютого 2007 року

І не кажіть, що фільм мені не сподобався тільки через те, що я не є поціновувачем сучасного російського кіно. Колупаючись в нюансах можна знайти і позитивні елементи цього кіна, чому ні? Актори, скажімо, так напружують м’язи обличчя, що їм іноді навіть віриш. Картинка доволі яскрава і нагадує розцяцькований гламурний журнал. Характери виписані випукло настільки, що уявляєш навіть дитинство деяких персонажів.
 
Про гумор – окремо. Ніхто і не прагнув повторити чудовий, зі сльозинкою, невимушений гумор французьких стрічок. Але Дмитро Месхієв, і це видно неозброєним оком, пробував скопіювати культовий для Росії тарантіновський стиль. Натуралізм замішаний на діалогах, причому часом кумедних і від цього ніби як особливо правдиво-зворушливих. Особливо через те, що їх автори – мрачні бандитоси.
 
Даруйте, але чи то через труднощі перекладу, чи то з інших причин кумедні діалоги більше схожі на дискусії важких психіатричнохворих напередодні медкомісії. Вот этот вот туалет для особей женского пола. А ты, насколько мне подсказывает интуиция, особь несколько другого пола. Це дівчина розтолковує охоронцю, чому він не може попісяти в кабінці жіночого туалету.
 
Фінальна пісенька, яку мама-медведиця співала Умці дуже доречна. З огляду на кількість трупів на підлозі сортиру. «Что же ты, глупышка, не спишь?». Умора, еге ж?
Про сюжет. Якась пані сховала в третій кабінці непрацюючого клубного туалету супер-пупер важливий диск. За супер-пупер диском вирушає трійка бандитів, які побоюються візиту до жіночого виходку, але раз така робота, то можна. В цей же час (а місцями до цього часу чи після цього часу) в туалет завітає ще кілька персонажів, кожен, можна сказати, зі своєю бідою. Не тримай біду в біде, бо не буде сісти де…
 
Герої будуть кумедно пересікатись, стрілятись, сваритись, копатись в унітазах. І все це – заради супер-пупер диску, на якому записана перша версія тетрісу.
Шо-шо? Як ви кажете, Тарантіно відпочиває? Навіть не знаю. Може Сім кабінок і схожі на Чотири кімнати, але кімнати-то були в готелі, а кабінки, як їх не гламурь, в сортирі.

Копии часов chopard страница часы chopard. Копии часов Chopard - модели.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment