Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Рояль

БІЛИЙ ШУМ: СЯЙВО (WHITE NOISE 2: THE LIGHT)

Виробництво: США, Канада, 2007 рік
Режисер: Патрік Люс’є
Жанр: жахи, містика, брєд
У ролях: Натан Філіон, Кеті Сакхоф
Прем’єра: 5 січня 2007 року

Ранок в Ейбла Дейла (Натан Філіон) якось не видався. І син, і кохана були не в гуморі. Напевне, на них так подіяв прикрий випадок пару днів тому, який мало не вартував життя. Тож Ейбл повів свою родину розвіятись до кафе, де їм випав щасливий квиток у вигляді психа з пістолетом. Після того, як він на очах героя застрелив його дружину і нащадка, псих чемно вибачився, мовляв, інакше він не міг вчинити, і пальнув собі в голову а-ля кучмівський міністр Кравченко. До речі, як і Кравченко, якому вдалося пальнути собі в підборіддя двічі, маніяк залишився живий, хоч активної ролі в стрічці більше і не відігравав.
 
Так от, Ейбл ходить містом і його, звісно, гризе питання, чому саме йому випала така зла доля. Поступово, в комплект до думок, Ейблу починають ввижатися привиди померлих. І не тільки. Деякі люди активно випромінюють навколо себе таке симпатичне чорнобильське сяйво, яке бачить тільки Ейбл. Осяяні у короткий період потрапляють в різноманітні аварії та гинуть, що наводить спостережливого Ейбла на певні думки.
Забув додати, в комплекті Ейбл пережив клінічну смерть, тож пояснення чому його так глючить ніби як на поверхні. А чим я не людина-павук, - вирішує наш герой і кидається на порятунок жертв. Щоб не забути про сотні тисяч врятованих, в іконоподібному кутку з фото покійних членів сім’ї, Ейбл робить зарубки. Зарубок буде три. Кожна з них обернеться якоюсь фігнею, бо, навіть не сумнівайтесь, зі смертю жарти погані й тому врятовані компенсують це сторицею.
 
І поки все йшло саме так, фільм був їстівним. Але герой, вочевидь остаточно з’їхавши з котушок через постійні глюки, вирішує, що без диявола ця історія не обійшлась. Розклавши нехитру вхідну інформацію в стовпчик, після перемноження і переділення на Ейбла дивилось число 666. Що й треба було довести. Ісус на третій день воскрес. А що робить на третій день Сатана? - шукав свіжі аргументи наш герой.
 
Це відкриття настільки здивувало мене, що я вже був готовий змиритись з таким поворотом сюжету. Мені (замість Ейбла) вже ввижалися диявольські роги з копитами, але сталося непередбачуване. Автори забули про свою знахідку, тож фінал довелося пережити без явлення Сатани. Шкода…
Шкода, що в принципі цілком адекватний перший фільм був укомплектований подібним сіквелом. На все кіно - хіба сцена падіння роялю на групу відпочиваючих є вартою перегляду. Здається, в групі були і автори стрічки.
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments