Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Без прибульців

ВОНИ (ILS)

Виробництво: Франція, 2006 рік
Режисери: Девід Моро, Ксав’єр Палю
Жанр: трилер
У ролях: Олівія Бонемі, Майкл Коен
Прем’єра: 8 квітня 2006 року

Допитливий глядач вправі сподіватись, що автори цього доволі короткого фільму за 77 хвилин все ж дадуть відповідь – хто оці вони. Бо жанр іноді дозволяє залишити більше питань, ніж відповідей. Це ж вам не детектив якийсь, де ясність з вбивцею – чи не обов’язкова умова. Жахи взагалі дозволяють собі повний бардак на екрані: тіні, неякісна картинка, крики і бурмотіння замість нормального тексту. А на самкінець – титри плюс відчуття власного ідіотизму.
 
 
Автори глядача не дурять, тож – не сумнівайтесь – все стане на свої місця. От тільки навряд чи вам ці місця сподобаються.
Дорогою додому мама з дочкою-школяркою потрапляють у дорожню пригоду. І буквально за лічені хвилини зникають у нічній темряві. На ранок лише понівечене авто на узбіччі нагадує про трагедію. Це авто після трудового минає викладачка французької Клементина (Олівія Бонемі). Можете не сумніватись – воно віщуватиме найгірше для неї і її бойфренда письменника Лукаса (Майкл Коен).
 
 
По опівночі їх будять страхітливі звуки, телефонні дзвінки, стуки і тому подібні неприємні речі. Та це буде лише початком жахливої ночі, можливо, що останньої в їх житті. Автори стверджують, що фільм має цілком реальну основу, тож на прибульців не розраховуйте. А жах – може бути і після перегляду. Тоді, коли врешті-решт стає ясно, хто оці вони
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments