Vadym Voityk (mr_brut) wrote,
Vadym Voityk
mr_brut

Велкам

ХОСТЕЛ (HOSTEL)

Виробництво: США, 2005 рік
Режисер: Елі Рот
Жанр: жахи
У ролях: Джей Ернандез, Дерек Річардсон, Ейтор Гудйонсон
Бюджет: 4,8 млн. $
Збори: 80 млн. $
Прем’єра: 17 вересня 2005 року

Історія створення цього кривавого бєспрєдела (кривавого – в прямому значенні, бо під час зйомок було вилито майже 700 літрів крові) за ці пару років вже стала культовою. Елі Рот ніби як лазив в Інтернеті і якось випадково натрапив на тайський сайт, який пропонував за 10 000 доларів специфічні розваги: можливість вбити людину усіма можливими способами ще й з тортурами.
 
Що насправді шукав режисер можна лише здогадуватись, бо просто так натрапити на подібні пропозиції складно. Але зі своєю знахідкою він посунув до визнаного авторитета мракорежисури Квентіна Тарантіна, котрий підсобив цій стрічці усім, чим міг.
Зміг немало. Завдяки їх старанням образ веселої і романтичної Праги, з пивом і кнедликами, затулила інша Прага. Можна сказати середньовічна. З голодранцями, маніяками, інквізиторами. Швейк би повісився в тамбурі.
  
Отже, весела компанія, що зависла в обкуреній Голандії, мріє про більше. Добрі люди підказали, що доступні дівчата є зовсім поряд, в Чехії. Бідній, але вже не гордій. То чому б не поїхати в порядку так би мовити студентського обміну туди, де молочні ріки і кисільні береги?
Ріки виявились далеко не молочними і хлопці потрапляють в лапи м’ясорубів, що й надають оці віп-послуги. Ну а далі -  все як має бути: підвали, пили, крики. Знімались ці сцени в справжній чеській психушці, причому в тому її крилі, де утримували найлютіших хворих.
 
Між іншим, Елі Рот приніс офіційні вибачення керівництву Ісландії за суперечливий образ ісландця Олі (Ейтор Гудйонсон). (Нічого аж такого суперечливого на фоні садистів-пражан я не побачив: хлопець бурно квасив, займався сексом і голив собі зад). Зате Чехія вибачень, здається, від авторів стрічки так і не дочекалась.
Тож велкам ту зе хостел Каліфорнія. Навіть Пила його на фоні – мила романтична історія. Любителі відрізаних кінцівок, випадаючих очей, в окантовці секса, кекса і швепса ображені не будуть.
 специально для Вас электронные сигареты приобретайте!
Tags: кіно
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments